Iperius Backup

Iperius Backup

Lisans
Dil
Dosya Boyutu
Üretici
İşletim Sistemi
Eklenme Tarihi4 ay önce
Hemen indir ()
32 kez indirildi

Puanlama

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

Iperius Backup, dosya ve klasörlerinizin yedeğini alabileceğiniz ve istediğiniz vakit geri yükleyebileceğiniz kullanışlı ve güvenilir bir programdır.

Iperius Backup, bilgisayar kullanıcılarına dosya ve klasörlerini yedekleyebilmeleri için çoğu bambaşka seçenek sunan gelişmiş bir dosya yedekleme programıdır. bununla beraber program yardımıyla bambaşka sürücüleri ve cihazları senkronize etme şansına da sahipsiniz.

Her seviyeden bilgisayar kullanıcısı kadar kullanılabilecek olan program yardımıyla dosya ve klasör yedekleme işlemine başlayabilmek için yapmanız gereken önelikli şey program arayüzü üzerinde bulunan “Create new backup” butonuna tıklayarak yeni bir yedekleme görevi tanımlamaktır.

Dosya, klasör, sürücü, Windows şoför imajları, FTP indirmeleri, SQL, Oracle, MySQL ve PostreSQL veritabanı yedeklerinizi bile alabileceğiniz program, kendi kategorisinde en iyi programlar aralarında yer almaktadır.

Hem dar dosyaları ve sistem dosyalarını görüntüleyebilir, yedekleme işlemi sırasında yapılan bütün etkinlikleri arşiv sayesinde görüntüleyebilir, ZIP sıkıştırma modunu kullanabilir, zamanlayıcı doğru yedekleme işlemlerinin yapılmasını istediğiniz zamanı belirleyebilir ve fazla daha fazlasını Iperius Backup ile gerçekleştirebilirsiniz.

Yedekleme işlemleri öncesinde ve ardından kullanıcıları detaylı şekilde bilgilendiren program ile yedekleme işlemleri ya da geri yükleme işlemleri tamamlandıktan sonradan bilgisayarınızın otomatik olarak kapanmasını da sağlayabilirsiniz.

Çoğu gelişmiş özelliğe sahip olmasına karşın sistem kaynaklarını sürpriz bir şekilde düşük miktarda kullanan program, yedekleme işlemlerini oldukça seri ve sorunsuz bir şekilde tamamlamaktadır.

Özelleştirme seçeneklerinin zenginliği doğruca kullanıcıların dosya ve klasör yedekleme işlemlerini bambaşka bir boyuta içeren Iperius Backup’ı mutlaka denemenizi öneririm.

İndir

32 kez indirildi