ISO Workshop indir

ISO Workshop indir

Lisans
Dil
Dosya Boyutu
Üretici
İşletim Sistemi
Eklenme Tarihi4 ay önce
Hemen indir ()
43 kez indirildi

Puanlama

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

ISO Workshop basit ve seri şekilde ISO imaj dosyaları hazırlamak ve CD/DVD/BD diskler üzerine yazmanıza ihtimal tanıyan başarılı ISO oluşturma ve yazma programıdır.

ISO Workshop kolayca ISO görüş dosyaları oluşturabileceğiniz ve bunları CD/DVD/BD diskler üzerine yazmanıza ihtimal tanıyan elverişli bir yazılımdır.

Programın kullanıcı arayüzü iyi organize edilmiştir ve uyumlu şekilde planlanmış tek bir pencere üzerinden istediğiniz tüm işlemleri gerçekleştirebilirsiniz.

Üzerinde niyetlenmek istediğiniz dosyaları sürükle bırak yöntemini kullanarak kolayca programın içerisine atabilir ve peşinde dosyalar üzerinde çalışabilirsiniz.

ISO görüş dosyaları yaratmak için yapmanız gereken tek şey niyet sürücüyü seçmek ve arkasından ISO görüntüsü olarak kayda geçirmek istediğiniz dosyaları seçerek transformasyon işlemine başlamaktır. Arkasında oluşturduğunuz ISO görüntü dosyalarını belirlemiş olduğunuz gaye sürücü üzerine zahmetsizce yazdırabilirsiniz.

Programın diğer özellikleri aralarında ISO manzara dosyaları ve BIN, NRG, CDI, MDF, IMG, GI, PDI, DMG, B5i, B6i gibi öteki gösterme dosyalarını başlamak, ISO ya da BIN görüntü dosyaları biçiminde bir sürücünün yedeğini almak, fotoğraf dosyalarını ISO bakış dosyaları şeklinde kayda geçirmek gibi özellikler yer almaktadır.

İşlemciniz ve belleğiniz üstünde epeyce düşük miktarlarda tartı yaratıcı ISO Workshop, bu yüzden bilgisayarın kaynakları üstünde bir baskı oluşturmaz.

Testlerimiz sırasında herhangi bir sorunla karşılaşmadığımız ISO Workshop’u bütün kullanıcılarımıza tavsiye edebilirim.

sizlere indirecek.com farkıyla sunulmuştur

İNDİR.

43 kez indirildi