J. River Media Center indir

J. River Media Center indir

Lisans
Dil
Dosya Boyutu
Üretici
İşletim Sistemi
Eklenme Tarihi4 ay önce
Hemen indir ()
31 kez indirildi

Puanlama

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

J. River Media Center müzik dinleyebileceğiniz, filmlerinizi izleyebileceğiniz ve fotoğraflarınızı görüntüleyebileceğiniz başarılı bir çoklu medya oynatıcısıdır.

J. River Media Center müzik, video, resim, DVD, VCD ve TV yönetimini tek yerde yapmanıza olanak karşılayan gelişmiş bir çoklu medya oynatıcısıdır. Ayrıca portatif cihazlar için de yardım sunan program sayesinde bilgisayarınız üzerinde yeni bir medya merkezine sahip olacaksınız.

Portatif medya oynatıcınıza bilgisayarınızda yer alan müzikleri J. River Media Center ile kolayca aktarabilirsiniz ve dijital resim makinelerinizde yer alan fotoğrafları zahmetsizce bilgisayarınıza kopyalayabilirsiniz.

Televizyon izleme özelliği sayesinde sevdiğiniz dizileri ve televizyon şovlarını izleyebilir ve isterseniz bilgisayarınıza kaydedebilirsiniz.

Hem bilgisayarınıza hemen olan olarak dinlemekte olduğunuz müzikleri MC’S Media Server özelliği doğruca çevrimiçi müzik yayınları yapabilirsiniz.

J. River Media Center Apple iPod ve güya tüm taşınabilir cihazlar için kullanıcılara bütün yardım sunmaktadır.

J. River Media Center Temel Özellikleri:

Ekolayzır ayarları Efekt desteği Uzak kumanda imkanı Gelişmiş ses kalitesi Müzik ve video CD’leri oluşturma Geniş eklenti desteği Gelişmiş özelleştirme seçenekleri Tema desteği

sizlere indirecek.com farkıyla sunulmuştur

İNDİR.

31 kez indirildi