JKeyring indir

JKeyring indir

Lisans
Dil
Dosya Boyutu
Üretici
İşletim Sistemi
Eklenme Tarihi2 ay önce
Hemen indir ()
23 kez indirildi

Puanlama

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

Java kullanılarak geliştirilmiş ücretsiz bir emniyet arabulucu olan JKeyring ile keylogger yüklü olabileceğinden şüphelendiğiniz bilgisayarlarda güvenli bir şekilde şifrelerinizi kullanabilirsiniz.

JKeyring ile web sitelerinde veya programlar üstünde kullandığınız şifrelerinizden oluşan yine şifreler ile koruma altına gücenmiş kendinize ait güvenli bir parola anahtarlığı oluşturabilirsiniz.

Keylogger gibi kullanıcıların özel bilgilerini ele geçirmek isteyen fena niyetli yazılımlara karşı alabileceğiniz ayrı bir tedbir olan bu tehlikesiz parola anahtarlığı ile web sitelerinde veya programlarda hesaplarınızı kullanırken şifrelerinizi klavye kullanmadan girebilecek ve hatta CTRL+C (kopyala) komutunu kullanmadan şifrenizi panoya kopyalayabileceksiniz.

Belirlediğiniz hesabı ve şifreyi seçip panoya kopyaladıktan sonra geriye doğru kalan keylogger programlarının tescil altına alamadığı CTRL+V komutunu uygulamak oluyor. Böylece JKeyring baştan sona şifrenizi başarılı ve tehlikesiz bir şekilde gerekli bölüme yazabiliyorsunuz.

Hesap ve şifreleri belirlerken üst bölümde her tescil için bir parola belirlemeniz isteniyor ve bu şifre bilinmeden ya da oraya yazılmadan kayıt altına alınan şifreler hiçbir şekilde panoya kopyalanamıyor.

sizlere indirecek.com farkıyla sunulmuştur

İNDİR.

23 kez indirildi