Junkware Removal Tool indir

Junkware Removal Tool indir

Lisans
Dil
Dosya Boyutu
Üretici
İşletim Sistemi
Eklenme Tarihi3 ay önce
Hemen indir ()
16 kez indirildi

Puanlama

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

Bilgisayarınıza bulaşan adware ve toolbar gibi zararlı yazılımları arındırmak ve güvenliğinizi temin etmek için bu programı kullanabilirsiniz.

Junkware Removal Tool programı bilgisayarınızdaki malware olarak tanımlanan Adware, vasıta çubukları ve diğer potansiyel olarak zararlı olabilecek yazılımları tarayan elverişli ve güvenilir bir dilekçe. 

Bir malware temizleme programı olmanın yanısıra tarayıcınıza yapışan ve kaldırılması epeyce güç olan yazılımları da kaldırabilen program bu özelliğiyle birçok kullanıcılının derdine derman olmaktadır.

Programı kullanarak kaldırabileceğiniz popüler korkutma ve can sıkıcı yazılımlar aralarında şunlar yer alıyor: Babylon, Ask, Claro, Conduit, CrossRider, Facemoods / FunMoods, Conduit, Browser Manager, Coupon Printer, IncrediBar, iLivid, Web Assistant, Searchqu ve MyWebSearch.

Eğer bilgisayarınızın stabilitesini korumak ve taramadan önce tescil defteri girdilerinizi yedeklemek isterseniz de program bu çözümü size sunarak gerçekleşecek herhangi bir hatalı işlemde veri kayıplarına uğramanızı engelliyor.

sizlere indirecek.com farkıyla sunulmuştur

İNDİR.

16 kez indirildi