K7 AntiVirus Premium indir

Lisans
Dil
Dosya Boyutu
Üretici
İşletim Sistemi
Eklenme Tarihi4 ay önce
Hemen indir ()
22 kez indirildi

Puanlama

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

K7 AntiVirus Premium ayrıca çevrimiçi keza de çevrimdışı tehditlere karşısında sizleri korur

K7 AntiVirus Premium standart virüs tarama ve virüs temizleme gibi antivirüs işlemlerinin yanına emniyet duvarıfirewall özelliğiyle internet üzerinden gelen tehditleri de engelleyebilen bir emniyet yazılımıdır.

K7 AntiVirus Premium size bilgisayarınızdaki virüsleri saptama edebilme imkanının yanında yeni virüslerin bilgisayarınıza sızmasını müdahale etme imkanı da sunmaktadır. K7 AntiVirus Premium sahip olduğu hakiki zamanlı koruma özelliği doğru bilgisayarınızı kesintisiz izler, indirilen dosyaları ve e-postalarınızı otomatik olarak tarar ve ajan yazılımların bilgisayarınıza sızmasını önler. Bu sayede haberiniz olmadan bilgisayarınıza kötü amaçlı yazılımların sızmasının önüne geçilir. 

K7 AntiVirus Premium’un firewall özelliği internet bağlantınız üstünde bütün kontrole sahip olmanıza yardımcı olur. Bu özellik ile bilgisayarınıza gelen ve dışarı giden internet trafiği takip edilir, eğer isteğiniz dıştan herhangi bir yazılım bilgisayarınızdan bilgilerinizi dışarı göndermeye çalışırsa veya dıştan bilgilerinize izinsiz erişim denemeleri olursa farkında olursunuz. K7 AntiVirus Premium ile bu veri transferlerini engelleyebilir, programlara özel kurallar yaratarak istediğiniz yazılımın internete erişmesine müsade verebilir, istemediğinizi en ince ayrıntısına kadar engelleyebilirsiniz.

Eğer bilgisayarınızın güvenliğine yük veriyorsanız K7 AntiVirus Premium’u ayrıntılı bir çevrimiçi ve çevrimdışı emniyet kalkanı olarak kullanabilirsiniz.

sizlere indirecek.com farkıyla sunulmuştur

İNDİR.

22 kez indirildi