K7 Ultimate Security indir

Lisans
Dil
Dosya Boyutu
Üretici
İşletim Sistemi
Eklenme Tarihi4 ay önce
Hemen indir ()
33 kez indirildi

Puanlama

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

K7 Ultimate Security ile bilgisayarınızı her türlü emniyet tehdidine karşısında koruyabilirsiniz

K7 Ultimate Security bilgisayarınıza en üst düzey korumayı sunan, internet güvenliği, bireysel bilgi güvenliği ve antivirüs araçlarının yanına birçok kullanışlı aracı da beraberinde getiren bir emniyet yazılımıdır.

Virüs tarama ve virüs temizleme gibi temel antivirüs özelliklerini içerisinde barındıran K7 Ultimate Security reel zamanlı koruma özelliği bir uçtan bir uca bilgisayarınızı sürekli izlemekte, kötü amaçlı yazılımlar bilgisayarınızda değiştirme yapmaya çalıştığında size uyarılar vererek bu teşebbüsleri engellemenize olasılık sağlamaktadır. Yazılım indirilen dosyalarınızı ve elektronik postalarınızı otomatik olarak denetim eder ve bu yollar aracılığıyla bilgisayarınıza virüs sızmasını engeller.

K7 Ultimate Security internet güvenliğinizi sağlayabilmek için içerisinde firewall veya Türkçe adıyla güvenlik duvarı modülünü de içerir. Yazılımın bu arabulucu internet bağlantınızı denetlemenize, gelen ve dışarı giden bağlantıları yönetmenize imkan tanır. Bu sayede bilgisayarınızdaki fena amaçlı yazılım internet üzerinden bilgilerinizi paylaşmak isterse ya da dış kaynaklardan bilgisayarınıza müdahale edilmek istenirse farkında olan edilirsiniz ve bu girişimleri engelleyebilirsiniz. Bunun yanında K7 Ultimate Security şifreleriniz ve kişisel bilgileriniz için ek koruma sağlayan Identity Protection, yani kimlik koruma araçlarına da sahiptir.

K7 Ultimate Security ile otomatik bir USB virüs koruma kalkanına sahip olursunuz. Program bilgisayarınıza bağladığınız USB bellekleri otomatik olarak tarar ve virüslerin bu medyalar yoluyla bilgisayarınıza sızmasını önler.

K7 Ultimate Security’nin sahip olduğu ebeveyn kontrolü araçları baştan sona çocuklarınızın ziyaret ettiği internet siteleri peşine düşüp takip edilir ve uygun olmayan olanlarına erişmeleri engellenir. Programın sunduğu elverişli araçlardan bir diğeri de yedekleme aracıdır. Bu vasıta baştan sona manâlı döküman ve dosyalarınızı harici bellleklere ve optik medyalara yedekleyebilirsiniz.

sizlere indirecek.com farkıyla sunulmuştur

İNDİR.

33 kez indirildi