K9 Web Protection indir

K9 Web Protection indir

Lisans
Dil
Dosya Boyutu
Üretici
İşletim Sistemi
Eklenme Tarihi4 ay önce
Hemen indir ()
21 kez indirildi

Puanlama

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

K9 Web Protection çocukları internetin tehlikelerinden korumak için eşsiz bir filtreleme sistemi sunuyor. Ev kullanımı için yerinde olan ücretsiz program, ebeveyn kontrol sistemiyle potansiyel olarak güvenli olmayan görülen siteleri bloke edebiliyor.

Anne babaların en büyük endişelerinden biri çocuklarının zararlı sitelerde gezmeleridir. K9 Web Protection ile zorunlu önlemler alındıktan sonradan çocuklar güven içinde internette gezebilirler. Kullanımı kolay, güvenli, etkili ve bedava bir program olan K9 Web Protection bütün ailenizi korumanız için iyi bir alternatif.

Program internette yer alan içeriği 60 esas kategori aşağı topluyor. İçinde silah, seks, uyuşturucu gibi konular olan kategoriler 15 milyon web sitesi göz önünde bulundurularak hazırlanmış. İhtiyacınıza ve isteğinize kadar bu kategorilerde bulunan sitelere müsade verebilir ya da yasaklayabilirsiniz. Programın servis tabanlı veritabanı hergün gelen geri dönüşlere kadar güncellenerek internetteki her türlü yeni tehlikeye aleyhinde hazırlanmış hale geliyor. Güncellemeyle ilgili bütün işlemi kendisi yapan program sizi tekrar doldurma yapmaktan kurtardığı gibi bilgisayarınızda bir kasılma da meydana getirmiyor. Durağan bir yazılımın peşine düşüp takip edemeyeceği şansın dönmesi programın suni zekası bir uçtan bir uca takip edilerek çocuklar aktüel tehlikelerden korunuyor.

Programı etkin kullanarak gözden düşmüş reklam ve programlardan da kurtulabilirsiniz. Içten filtrelemeler uygulayarak keza ailenizi hem de kendinizi internetin görünmeyen tehlikelerinden koruyabilirsiniz.

Önemli! Program bedava olmasına rağmen lisans istemektedir. Ad ve mailinizi bu sayfaya bırakarak 5 dakika içinde e-postanıza gönderilen lisans ile programı aktive edebilirsiniz.

sizlere indirecek.com farkıyla sunulmuştur

İNDİR.

21 kez indirildi