KakaoTalk indir

KakaoTalk indir

Lisans
Dil
Dosya Boyutu
Üretici
İşletim Sistemi
Eklenme Tarihi4 hafta önce
Hemen indir ()
11 kez indirildi

Puanlama

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

KakaoTalk, arkadaşlarınızla birebir ya da grup halinde konuşup mesajlaşabileceğiniz aynı zamanda dosya paylaşımında bulunabileceğiniz hoş ve bedava bir başvuru formu.

KakaoTalk, 100 milyon kişiden artı kullanıcıya sahip ücretsiz bir sesli konuşma ve mesajlaşma uygulamasıdır. Windows, iOS, Android, Blackberry ve Windows Phone platformları için uygulamaları bulunan program oldukça etkin ve Skype‘a çok aynı.

Arkadaşlarınızla birebir veya grup halinde mesajlaşma ve sesli röportaj imkanı veren uygulamada yüksek kaliteli HD ses özelliği oldukça güzel. Basit telsiz özelliği bir uçtan bir uca tuşa basılı tutarak anlatmak istediklerinizi kaydedip arkadaşlarınıza yollayabilirsiniz. Keza 2 ayrı karakterin seslerini kullanarak görüşmelerinizi çok daha eğlenceli ayla getirmek muhtemel.

Mesajlaşmalarda kullanabileceğiniz 250’den fazla şirin ikon ve uygulamayı kişiselleştirebileceğiniz birbirinden renkli temalarda uygulamayla birlikte gelenler aralarında.

Sıkıldığınız zamanlarda stress atmak için başvuru içerinde yer alan 3 boyutlu oyunlardan oynayarak süre geçirebilirsiniz. Kesintisiz güncellenen ve yeni eklenen oyunlarla ayrı deneyimler yaşatan uygulamada, yaptığınız görüşmelerin içerisinde dosya paylaşımı yapabilmek olası. Bu sayede arkadaşlarınızla sevdiğiniz metin, video ve resimleri paylaşabilirsiniz.

Sesli röportaj ve mesajlaşma verilerinizi şifreleyerek güvenliğini sağlayan dilekçe tamamen bilgilerinizin güvenliği hakkında değişkenlik duymanıza lüzum yok.

Telefon numaranıza gereklilik duymadan KakaoTalk kimliğiniz ile yeni arkadaşlar bularak sohbet etmeye açmak için bu bedava uygulamayı indirmenizi öğüt ederim.

sizlere indirecek.com farkıyla sunulmuştur

İNDİR.

11 kez indirildi