Karayolları Genel Müdürlüğü indir

Karayolları Genel Müdürlüğü indir

Lisans
Dil
Dosya Boyutu
Üretici
İşletim Sistemi
Eklenme Tarihi4 hafta önce
Hemen indir ()
11 kez indirildi

Puanlama

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

Karayolları Genel Müdürlüğü uygulaması ile yol tarifi alma, şehirler arası mesafeyi ölçme, otoyol geçiş ücretlerini öğrenme gibi böylece çok bilgiye ulaşabilirsiniz.

KGM (Karayolları Genel Müdürlüğü), yol tarifi alma, mesafe ölçme, OGS sorgulama gibi aracınızla yola çıkmadan önce ve yol her tarafında gereksinim duyacağınız o kadar fazla bilgiye hemen ulaşabileceğiniz ve Türkçe dil desteği doğruca rahatlıkla kullanabileceğiniz başarılı bir yol asistanı uygulaması.

Windows 8 tablet ve bilgisayarınıza vergi ödemeden yükleyip kullanabileceğiniz Karayolları Genel Müdürlüğü uygulaması, gezi her tarafında yol çalışması, benzinin bitmesi gibi kötü sürprizlerle karşılaşmamanız için geliştirilmiş bir uygulama.

Aracınıza binmeden gideceğiniz şehrin bulunduğunuz konuma uzaklığını öğrenmekten yol tarifi almaya, yolunuz üzerinde yol çalışması olup olmadığını, görmekten aracınıza ait OGS / HGS geçiş ihlali olup olmadığını sorgulamaya kadar öyle çok işlemi yapabileceğiniz uygulamanın arayüzü de epeyce sade ve modern tasarlandığından gizli bir uygulama sunuyor.

Arabayla çoğunlukla gezi eden biriyseniz kuytu bir gezi geçirmenize tezgâhtar olan KGM uygulamasını kesinlikle denemeniz gerektiğini düşünüyorum.

sizlere indirecek.com farkıyla sunulmuştur

İNDİR.

11 kez indirildi