Kaspersky Anti-Virus indir

Kaspersky Anti-Virus indir

Lisans
Dil
Dosya Boyutu
Üretici
İşletim Sistemi
Eklenme Tarihi4 ay önce
Hemen indir ()
22 kez indirildi

Puanlama

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

Kaspersky Anti-Virus 2017, Windows PC kullanıcıları için en iyi antivirüs programlarından biri.

Kaspersky Anti-Virus 2017, Windows PC kullanıcıları için çevrimiçi tehditlerinin arttığı günümüzde kullanılabilecek en iyi antivirüs programlarından biri. Sosyal ağlarda gezinirken, bankacılık işlemlerinizi yaparken, alışveriş yaparken, hatta oyun oynadığınız esnada zeka sistemi sürekli tarayarak en yeni virüs, trojan, fena yazılım ve öteki tehditlere karşı koruyor.

Arkadaki planda sessiz sedasız şekilde, işlemci ve bellek tüketimini en düşük düzeyde kullanarak sistemi yormadan çevrimiçi güvenliği aralıksız karşılayan ender antivirüs programlarından Kaspersky Anti-Virus 2017, emniyet, performans ve basitlik noktasında beklentileri fazlasıyla karşılıyor.

Virüsler, casus yazılımlar ve yeni çıkan, haberlerini duyduğunuz çevrimiçi tehditlere karşı koruma sağlarken PC’nizin performansını etkilemeden çalışmasını sürdürüyor. Her düzey kullanıcının rahatlıkla kullanabileceği, son derece sade – çağdaş her şeyden önemlisi Türkçeleştirilmiş ara yüzü detaylı güvenlik ayarlarına hızlıca ulaşmanıza imkan verirken, tek tıkla sistem taramasını başlatabiliyorsunuz. Tarama işlemi Kaspersky Security Network üzerinden gerçekleştirildiğinden yeni tehditlerden endişelenmeniz gerekmiyor. Tarama sonucunun grafiksel olarak gösterildiğini belirteyim.

Tek bir aygıt koruması (PC ya da MAC) isteyen, ebeveyn denetimi ve parola saklama gibi ilave özellikler istemeyen, sistemi içeriye doğru korusun ancak performansı da daha aşağı üstteki etmesin diyenler için en iyi antivirüs programlarından biri diyebileceğim Kaspersky Anti-Virus 2017, 30 gün bedava deneme sunuyor. Bu vakit sonunda memnun kalıp kullanmaya sürdürmek isterseniz Kaspersky’nin kendi sitesinden lisans satın almanız gerekiyor elbette.

sizlere indirecek.com farkıyla sunulmuştur

İNDİR.

22 kez indirildi