Kaspersky Internet Security indir

Kaspersky Internet Security indir

Lisans
Dil
Dosya Boyutu
Üretici
İşletim Sistemi
Eklenme Tarihi4 ay önce
Hemen indir ()
26 kez indirildi

Puanlama

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

Kaspersky Internet Security bilgisayarınızı en aktüel çevrim içi ve çevrim dışı tehditlere karşısında koruyor.

Kaspersky Internet Security 2017 virüs, trojan, hacker ve spam saldırılarına karşı üst düzey koruma sağlıyor. Günümüzün sürekli kabuk değiştiren tehditlerine aleyhinde, buluttemelli hafif ve etkin savunma ve koruma mekanizmasıyla savaşıyor. Sanal bankacılık ve sanal alışveriş hizmetlerinden yararlanan kullanıcılar için Kaspersky Internet Security, ekstra emniyet önlemleriyle donatılmış.

Kaspersky Anti-Virus‘ün tüm özelliklerini barındıran Internet Security, internette güvenli bir şekilde dolaşmanızı sağlayarak bilgisayarınızı ele geçirmeye çalışan siber suçlulara aleyhinde bilgisayarınızı korur.

Kaspersky Internet Security 2017, sunduğu çoğu icat ve geliştirilmiş birçok özelliği ile özgün koruma sunar ve sisteminizi her türlü tehlikeye karşısında korurken aktivitelerinizi de güvene alır:

Kaspersky URL Önerici ile internetteki linkler güvenlik derecelerine göre renklendirilir. Kaspersky Dosya Önerici ile tek tıkla dosya güvenlikleri denetlenir. Sistem İzleyici ile bilgisayardaki potansiyel tehditler takip aşağı tutulur. Dilekçe Kontrolü ile belirsiz programların kişisel verilerinize erişimi engellenir. Güvenli Mod doğru kararsız kullanım ve web siteleri sanal bir alanda çalıştırılır. Bireysel Güvenlik Duvarı ile hacker saldırıları önlenir. Anti-Spam ve Anti-Phishing teknolojileri tamamen beğenilmeyen reklam ve spamlar engellenerek bireysel güvenliğiniz sağlanır. Ebeveyn Kalkanı çocukları gözetmek için özel kısıtlama ve filtreler sağlar. Yenilenen Arayüz Dizaynı kolay ve seri dilekçe sağlar.

sizlere indirecek.com farkıyla sunulmuştur

İNDİR.

26 kez indirildi