Kaspersky Klwk indir

Kaspersky Klwk indir

Lisans
Dil
Dosya Boyutu
Üretici
İşletim Sistemi
Eklenme Tarihi4 ay önce
Hemen indir ()
20 kez indirildi

Puanlama

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

Kaspersky Klwk ile antivirüs yazılımlarınızın çalışmasını engelleyen virüslerden kurtulabilirsiniz

Kaspersky Klwk kullanıcılara Worm.Win32.Kido.ed ve Net-Worm.Win32.Kido.em gibi virüsleri temizlemek için pratik bir çözüm sunan ücretsiz bir virüs arıtma programıdır.

Emniyet devi Kaspersky kadar yayınlanan bedava yazılım oldukça güvenli olmayan olan Net-Worm.Win32.Kido.em ve Worm.Win32.Kido.ed virüslerini saniyeler içerisinde tespit ederek bilgisayarınızdan silebiliyor. Bu virüsleri tehlikeli yapan şey ise bilgisayarınızda yüklü olan antivirüs yazılımlarını devre dışı bırakmaları ve bilgisayarınızı saldırılara açık ışık halkası getirmeleri. böylece bilgisayarınız sadece bu iki virüse aleyhinde değil, tüm virüslere aleyhinde savunmasız ışık halkası geliyor. 

Kaspersky Klwk tamamen bu virüslerin oluşturduğu tehdidi kolayca ortadan kaldırabiliyorsunuz. Komut satırı tabanlı bir yazılım olan ve ihtiyaca hitap eden Kaspersky Klwk’de özel bir arayüz bulunmamakta. Program oldukça minik boyutlu ve bilgisayarınızı yormayacak şekilde çalışıyor.

Bilgisayarınızdaki tüm virüslerden korunmak için Kaspersky Antivirüs’ü kullanmanızı tavsiye ederiz:

Kaspersky Anti-Virus Kaspersky Anti-Virus Kaspersky Anti-Virus 2017, Windows PC kullanıcıları için en iyi antivirüs programlarından biri. İndir

sizlere indirecek.com farkıyla sunulmuştur

İNDİR.

20 kez indirildi