Kaspersky Ransomware Decryptor indir

Kaspersky Ransomware Decryptor indir

Lisans
Dil
Dosya Boyutu
Üretici
İşletim Sistemi
Eklenme Tarihi3 ay önce
Hemen indir ()
26 kez indirildi

Puanlama

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

Kaspersky Ransomware Decryptor, CoinVault ve Bitcryptor gibi fidye yazılımlarının şifreledikleri dosyaları çözen bedava bir araç.

Kaspersky Ransomware Decryptor, CoinVault ve Bitcryptor gibi fidye yazılımlarının şifreledikleri dosyaları kurtarmamız için özel olarak geliştirilmiş bir emniyet aracı. Ücretsiz olarak indirip montaj yapmadan kullanabildiğimiz ufak araç bir uçtan bir uca hackerlara para vermeden şifrelenmiş dosyalarımızı geri getirebiliyoruz.

Kaspersky’nin ransomware (fidye yazılımları) kurbanlarına sunduğu ücretsiz arabulucu Ransomware Decryptor ile birkaç dakikalık taramanın ardından fidye yazılımları tarafından şifrelenen dosyalar tespit ediliyor ve şifresi çözülüyor. Hackerlara kuruş ödemeden bütün dosyalarınıza erişebiliyorsunuz.

Bu arabulucu kullanmaya başlamadan önce ilk olarak Kaspersky Internet Security ile tam sistem taraması yapmanızı öneririm.

Kaspersky Internet Security Kaspersky Internet Security Kaspersky Internet Security bilgisayarınızı en aktüel çevrim içi ve çevrim dışı tehditlere karşısında koruyor. İndir

sizlere indirecek.com farkıyla sunulmuştur

İNDİR.

26 kez indirildi