Kaspersky Rescue Disk indir

Kaspersky Rescue Disk indir

Lisans
Dil
Dosya Boyutu
Üretici
İşletim Sistemi
Eklenme Tarihi4 ay önce
Hemen indir ()
21 kez indirildi

Puanlama

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

Kaspersky Rescue Disk indirerek fena amaçlı yazılımlardan kurtulun!

Kaspersky Rescue Disk, bilgisayarınızı kötü amaçlı yazılımlardan kurtarmak etmek için kullanabileceğiniz bedava bir araç olarak karşımıza çıkıyor. Windows işletim sistemine sahip bilgisayarlarınızda kullanabileceğiniz bu dilekçe ile x86 ve x64 uyumlu sisteminizi tarayabilir ve dezenfekte edebilirsiniz.

Kaspersky Rescue Disk programının virüs arıtma konusunda yardımcı araç olarak kullanıldığını söyleyerek incelemeye başlayalım. Yani bu programı ağır hamle altındayken ve sisteminizde yer alan başlıca anti-virüs programı biçare kaldığında devreye sokabilirsiniz. İşletim sisteminiz herhangi bir şekilde önyükleme yapamıyorsa bu müşteri bir yazılım size asistan olacaktır. Kaspersky Rescue Disk sürekli güncellenip yenilendiğinden fazlasıyla hoşnut kalacağınızı söyleyebilirim. Virüs bulaşmış işletim sisteminizi kolaylıkla tarayabilir, dezenfekte edebilir ve eski haline getirebilirsiniz.

Ayrıntılarıyla ücretsiz olan bu programı indirmenizi ve mağdur durumda kaldığınızda denemenizi kuşkusuz öneririm. Herhangi bir USB aygıtına kaydederek bilgisayarınızda başlatabilirsiniz. 

sizlere indirecek.com farkıyla sunulmuştur

İNDİR.

21 kez indirildi