Kaspersky Safe Kids indir

Kaspersky Safe Kids indir

Lisans
Dil
Dosya Boyutu
Üretici
İşletim Sistemi
Eklenme Tarihi4 ay önce
Hemen indir ()
20 kez indirildi

Puanlama

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

Kaspersky Safe Kids indir, çocuklarınızın internet güvenliği içi kullanmanız gereken bir cümle.

Kaspersky Safe Kids, çocukların internet kullanımını denetleme altına elde etmek için seçim edebileceğiniz bir Windows programıdır.

Çocukları internet kullanan ailelerin yarısı, internet üstünde çocukların tehlikeli içeriklere ulaşabileceklerinden korkarlarken, üçte birlik kısmıysa çocuklarının internet kullanımını gözden geçirmek istiyorlar. Yaptığı araştırma sonucunda elde ettiği verilerden hareketle yeni bir tatbik ilerletmek için harekete geçen Kaspersky Labs ise yayınladığı Kaspersky Safe Kids adlı programla birlikte ebeveynlere bilgisayar ve internet üzerinde bütün yetki devretmek istiyor.

Kaspersky Safe Kids isimli uygulamanın en kayda değer özelliği ebeveynlere çocukların erişebileceği içerikleri tespit yetkisi vermesi. Yani bir çocuk, bu kullanım olmaksızın internette her içeriği görebilirken, uygulamayla birlikte ebeveynler erişilebilen içerikleri kendileri belirleyebiliyorlar.

Kaspersky Safe Kids’in bir başka özelliğiyse Safe Search denilen Türkçeye Güvenli Arama olarak çevirebileceğimiz özellik olarak kullanıcıların beğenisine sunuluyor. Bu nitelik doğruca aileler, My Kaspersky Portal adresi üzerinden çocuklarının internet üzerinde Google gibi arama motorlarıyla yaptıkları aramalarda karşılarına hangi sonuçların çıkacağını belirleyebiliyorlar. Böylece arama sonuçlarında çocuğun karşısına uygunsuz sonuçlar çıkmasının önüne geçilebiliyor.

Kaspersky Safe Kids ile birlikte gelen bir başka yetenek ise süre kısıtlaması. Yeniden My Kaspersky üzerinden çocuklarının cihazlarına ulaşan ebeveynlerin, o cihazın kaç saat kullanılabileceğini ayarlayabiliyorlar. Bu Nedenle gün içerisinde belirlenen saatin sonuna gelindiğinde, cihaz kendini otomatik olarak kapatıyor ve yeniden açılmıyor. Çoğu farklı özelliğiyle birlikte ailelere takviye olan Kaspersky Safe Kids, gerektiği vakit kullanıcılarına psikolojik destek dahi sağlıyor.

 

sizlere indirecek.com farkıyla sunulmuştur

İNDİR.

20 kez indirildi