Kaspersky Secure Connection indir

Kaspersky Secure Connection indir

Lisans
Dil
Dosya Boyutu
Üretici
İşletim Sistemi
Eklenme Tarihi4 ay önce
Hemen indir ()
29 kez indirildi

Puanlama

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

Kaspersky Secure Connection, Windows PC kullanıcılarının tercih edebileceği güvenli VPN programları arasında.

Kaspersky Secure Connection, Windows PC kullanıcısı olarak güvenle indirip kullanabileceğiniz VPN programı. Bir ay boyunca ücretsiz olarak kullanabileceğiniz VPN servisi, sadece engelli sitelere antre yapmanızı kolaylaştırmıyor; bununla beraber çevrimiçi gizliliğinizi, verilerinizi, mesajlarınızı koruyor.

Günümüzde hemen her kullanıcının bilgisayarında ve mobil cihazında yüklü olan VPN programları, engellenen sosyal ağlara antre yapmayı kolaylaştırıyor, ülkemizde hizmet vermeyen servisleri kullanmamıza izin veriyor, herkesin kullanımına açık WiFi noktalarında güvenle gezinti yapmamızı sağlıyor, hacker’ların verilerimize erişmesini zorlaştırıyor, IP adresimizi saklayarak internette gezinmemize olanak veriyor.

Bilhassa ülkemizde vazgeçilmez programlar aralarında olan VPN servislerinin güvenilir olanlarını bulmak güç. Kaspersky Secure Connection, Windows bilgisayarınıza güvenle indirip bağlanabileceğiniz VPN programlarından biri. Ücretsiz 1 aylık deneme süresi baştan başa günlük 200MB veri kullanımına müsade veriyor, VPN sunucu konumu seçimini otomatik olarak yapıyor ve tek bir PC’de kullanabiliyorsunuz. Aylık 14,99 TL ödemeniz durumunda sınırsız veri, dilediğiniz ülkeden bağlanma, 5 cihaza değin doldurma kısacası tüm sınırlamaları kaldırmış oluyorsunuz.

Kaspersky Secure Connection Özellikleri:

Halka açık WiFi noktalarında internete güvenle bağlanma Engelli / yasaklı sitelere giriş IP adresi, konum gizleme Tehlikesiz VPN sunucu konumları Verileri şifreleme Mesajların rahat kalması sağlama Güvenli alışveriş

sizlere indirecek.com farkıyla sunulmuştur

İNDİR.

29 kez indirildi