Kaspersky Total Security indir

Kaspersky Total Security indir

Lisans
Dil
Dosya Boyutu
Üretici
İşletim Sistemi
Eklenme Tarihi4 ay önce
Hemen indir ()
22 kez indirildi

Puanlama

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

Kaspersky Total Security’yi kullanarak PC’nizin güvenliğini en üstteki düzeyde sağlayabiliyor ve bireysel verilerinizi koruyabiliyorsunuz.

Kaspersky Total Security programı, PC’lerinizde kullanabileceğiniz en gelişmiş güvenlik ve antivirüs programlarından birisi olarak karşımıza çıktı ve fazla geniş olanaklara sahip olması doğruca başka hiçbir aracı kullanmanıza gereksinim bırakmıyor diyebilirim. Program her ne değin ücretsiz olarak sunulmasa da test sürümüyle satın almayı isteyip istemediğinize karar verme şansınız mevcut.

Epeyce sade ama tüm özelliklerine zahmetsizce ulaşılabilir bir arayüzle birlikte gelen program, bu vesile ile deneyimsiz kullanıcıların bile kısa sürede tüm ayarlamaları olması gerektiği gibi yapmalarına asistan oluyor. Hem virüsler, hem de trojanlar, malwarelar, adwarelar ve öteki fazla sayıda tehdide karşı başarıyla işlev gösterebilen Kaspersky Total Security’nin bu niteliklerini kısaca bir listelemek icabında;

Çevrimiçi tehditlere karşısında koruma Çocuk filtreleri uygulayabilme Dosya, fotoğraf ve kişisel verilerin korunması Online satın alma işlemlerinde emniyet katmanı Online bankacılık güvenliğini sağlama Web kamerası hacklerine aleyhinde etkin koruma

Program sadece doğruca virüs barındıran dosya ve uygulamalara aleyhinde tedbir almıyor ve bunun yanında farklı alanlara yönlendirilmiş riskler barındırabilecek bütün dosyalara aleyhinde kullanıcıları uyarıyor. Alınan paket sadece PC’de yok bununla birlikte kullanıcının mobil cihazlarında da kullanılabildiği için bütün cihazlarınızın genel güvenliğini sağlamak da mümkün hale geliyor.

Bunun yanında kullanıcı verilerinin güvenli bir şekilde yedeklenmesi için Dropbox ile birlikte ortaklaşa çalışabilen program, 2 GB’a değin bilgi yedeklemesinin en ince ayrıntısına kadar bedava olarak Dropbox’ta güvenle sağlanabilmesine yardımcı oluyor.
Tüm çevrimiçi ve çevrimdışı tehditlere aleyhinde etkili bir şekilde çalışan Kaspersky Total Security, PC ve mobil cihaz güvenliğine bedel veren kullanıcıların denemeden geçmemeleri gerekenler aralarında yer alıyor.

sizlere indirecek.com farkıyla sunulmuştur

İNDİR.

22 kez indirildi