KeePass Password Safe indir

KeePass Password Safe indir

Lisans
Dil
Dosya Boyutu
Üretici
İşletim Sistemi
Eklenme Tarihi4 ay önce
Hemen indir ()
15 kez indirildi

Puanlama

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

KeePass Password Safe ile aralıksız aklınızda tutmanız gereken şifreleri bu yazılıma kaydedip gereken yerlerde bir esas parola girerek kullanabilir ve bundan böyle şifrelerinizi hatırından çıkmak derdinden kurtulabilirsiniz.

Lüzum internette gerekse günlük bilgisayar kullanımımızda birçok şifre kullanmaktayız. Bunlar gizlediğimiz dosyalar , üye olduğumuz siteler şifrelediğimiz dosyalar vs gibi bir sürü içeriktir. Bazen bunları hatırlamakta zorlanıyoruz ve bulamıyoruz işte bu notkta devreye KeePass Password Safe yazılımı giriyor. Program kullandığınız şifreleri otomatik olarak algılıyor ve hafızasına kaydediyor. Gerektiği vakit ise size kategoriler halinde sunarak oradan seçip tekrar  kullanmanızı sağlıyor.

Programın birçok manâlı özelliği bulunmaktadır. Bunlardan kayda değer olanlarından bazıları;

Çoklu kullanıcı özelliğine sahiptir. Multiple User. Data tabanından aktarma fazla basit bir şekilde gerçekleştirilebilmektedir. Bilgi tabanıntaki şifreler TXT, HTML, XML ve CSV formatları şeklinde oluşturulmaktadır. Şifrelerin kaydedildiği kategorileri gruplara göre istenilen şekilde ayarlanabiliyor. Programın şifreleri kaydetmesi için otomatik ve manul modu bulunmaktadır. Çoklu dil seçeneği mevcut bunların içerisinde türkçede bulunmaktadır. Ctrl+A daki durum çubuğu daha süratli ve aktüel.

 

Bu program en iyi bedava Windows programları listesinde yer almaktadır.

sizlere indirecek.com farkıyla sunulmuştur

İNDİR.

15 kez indirildi