Kerio Control indir

Lisans
Dil
Dosya Boyutu
Üretici
İşletim Sistemi
Eklenme Tarihi3 ay önce
Hemen indir ()
27 kez indirildi

Puanlama

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

Kerio Control, sunduğu emniyet duvarı doğruca ağınızı dış tehditlerden koruyan başarılı bir yazılım.

Kerio Control, ağ güvenliğinizi temin etmek için kullanabileceğiniz epeyce faydalı ve başarılı bir program. Program sayesinde ağınıza girmeye çalışan virüsler, zararlı dosyalar ve güvenli olmayan hareketler durdurularak engellenir.

Tüm ağ güvenliğinizi temin etmek adına her şeyi içeren program, buna rağmen son derece kolay bir kullanıma sahip. Sağlamış olduğu ağ güvenlik duvarı ve yönlendirici sayesinde ağınızda oluşabilecek tehlikeli durumları farkeden vu durduran program, özellikle ofis ve meslek yeri kullanımlarında oldukça tartma taşıyor. Şirket olarak ofis ağınıza sızılmasını alıkoymak ya da öteki tehlikeli olabilecek durumları durdurmak adına bu tür bir program kullanmanız yararınıza olabilir.

Sunmuş olduğu özellikler arasında VPN servisi ve içerik filtreleme gibi faydalı şeyler de bulunan Kerio Control malesef ücretli bir program. Ama 30 saniyelik tescil işlemini tamamlayarak 1 aylık deneme sürümünü ücretsiz olarak indirebiliyorsunuz.

Özellikle küçük ve orta çaplı meslek yerlerinin işine yarayacak olan Kerio Control bir uçtan bir uca ağ güvenliğinizi garantiye alıyorsunuz. İçinde çok pozitif nitelik ve ayrıntısıyla uğraşma barındıran program, alışılagelmiş koşullar altında kullanması zorlama olması gerekiyor. Ama zorunlu akort ve optimizasyonların çok iyi yapılması nedeniyle programı rahatlıkla kullanabiliyorsunuz. Çünkü bir fazla işlevini otomatik olarak gerçekleştirebiliyor.

Not: İndir tuşuna bastıktan sonra yönleneceğiniz sayfada zorunlu tescil işlemlerini tamamlamanız ve 1 aylık deneme sürümü için e-posta adresinize gelecek olan programı yüklemeniz gerekiyor.

sizlere indirecek.com farkıyla sunulmuştur

İNDİR.

27 kez indirildi