Kerio WinRoute Firewall indir

Lisans
Dil
Dosya Boyutu
Üretici
İşletim Sistemi
Eklenme Tarihi2 ay önce
Hemen indir ()
16 kez indirildi

Puanlama

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

Küçük, orta boy ve hatta büyük işletmelerin rahatlıkla kullanabileceği ve güvenlik konusunda üstün çözümler sağlayabileceği, internet tabanlı güvenlik duvarı yazılımıdır.

Kerio WinRoute Firewall, küçük, orta irtifa ve hatta büyük işletmelerin rahatlıkla kullanabileceği ve emniyet konusunda üstün çözümler sağlayabileceği, internet tabanlı güvenlik duvarı yazılımıdır.

Kurumsal ağınıza, kullanıcılarınıza, sunucularınıza ve kişisel bilgisayarlarınıza dahili VPN sunucusu McAfee antivirüs tarayıcısı, özelleştirilebilen web filtresi ve ICSA sertifikalı kullanıcı bazlı internet eişim yöneticisi modülleriyle çok tabakalı tam bir güvenlik sağlar.

Yönetici konsolu, firewall’dan farklı ve uzak bilgisayarlara kurulabilmekte, ve firewall ayarlarının her yerden yapılabilmesine ihtimal tanır. Tüm kayda değer olaylar, yöneticilere elektronik posta yoluyla otomatik olarak bildirilir. Pak ve anlaşılması mümkün istatistiksel raporlar, ve detaylı loglar sayesinde yöneticiler çarçabuk sorunlardan haberdar olup, kullanım alışkanlıklarını tespit etmekte fazla vakit kaybetmezler.

İleri Seviye Özellikler

Antivirüs tarayıcısı bütün HTTP, FTP, SMTP & POP3 trafiğinizi temizler. Sörf koruması, kullanıcıların gözden düşmüş sayfalara ve sitelere erişimini engeller. Tek Tık ile Kerio VPN İstemcisi uzak çalışan personelinizin tehlikesiz biçimde yerel ağınıza bağlanmasını sağlar. Transparan proxy cache, internet gezinimlerinizi büyük ölçüde hızlandırırır. Gerekli kısıtlamalar ve kullanıcı kimlik doğrulaması, kullanıcı bazında detaylı erişim politikaları oluşturmanızı sağlar.

Sistem Gereksinimleri:

Pentium III
256 MB RAM
Windows 2000/XP/2003/Vista/2008

sizlere indirecek.com farkıyla sunulmuştur

İNDİR.

16 kez indirildi