KeyLemon indir

KeyLemon indir

Lisans
Dil
Dosya Boyutu
Üretici
İşletim Sistemi
Eklenme Tarihi4 ay önce
Hemen indir ()
15 kez indirildi

Puanlama

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

KeyLemon yüz tanıma yazılımıyla bilgisayarınızı başlatmak veya hesabınızla giriş yaptığınız internet sitelerine ulaşmak için web kamerasına bakmanız tatmin edici.

KeyLemon bilgisayarınıza şifreniz yerine yüzünüzü kullanarak girmenizi sağlayan bir güvenlik yazılımıdır. KeyLemon ile birlikte şifrenizi artık yüzünüzle değiştirebilirsiniz. Web kameranızı kullanarak programa tanımlayacağınız yüz modeli ile basitçe ve güvenle bilgisayarınıza antre yapabilecek ve internet sitelerini kullanabileceksiniz. Bilgisayarınızda ve kesintisiz girdiğiniz internet sitelerinde kullandığınız onlarca şifreyi hatırlamakta güçlük çekiyorsanız sadece web kamerası kullanarak bütün o şifreleri ezberlemekten kurtulabilirsiniz.

KeyLemon bilgisayarınıza zahmetsizce ve güvenle girmenizi sağlar. Program bilgisayarınızın başına oturduğunuzda sizi farkedecek ve hiçbir parola girmeden bilgisayarınıza antre yapmanızı sağlayacaktır. Bilgisayarınızın başından ayrıldığınızda ise oturumunuzu sonlandıracak ve siz yeniden bilgisayarınızın başına gelene kadar oturumu kilitleyecektir. KeyLemon Firefox tarayıcısıyla kullanıldığı zaman LemonFox eklentisini devreye sokarak Facebook, Twitter, MySpace sitelerinin girişlerinde de bir şifre idareci program gibi çalışabiliyor. KeyLemon istediğiniz internet sitesine giriş yaptığınızda web kamerasından doğrulayarak otomatik olarak oturumu açar.

Yapmanız gereken tek şey KeyLemon programını indirmek ve bilgisayarınıza kurmaktır. Programı kullanarak yaratacağınız yüz modeli ile birlikte şifreler yerine bundan böyle yüzünüzü kullanacaksınız. Bundan Böyle şifrelerinizi unutma gibi bir derdiniz kalmayacak ve başkalarının sizin yerinize bilgisayarınıza giriş yapmasını engelleyebileceksiniz.

Windows Oturum Açma
KeyLemon bilgisayarınızı kullanıcı adı ve şifrelerle başlamak yerine tanımlayacağınız yüz ifadeniz ile açmanızı sağlayacaktır. Bilgisayarınız açıldığında alışılmış Windows oturum açma sayfası yerine KeyLemon başlangıç sayfası ekrana gelcek ve sistem web kameranıza erişim sağlayarak bilgisayarı kullanacak kişinin siz olup olmadığını algılayacaktır. Böylece sisteminizde bütün güvenlik sağlayabileceksiniz.

Şifre Yöneticisi
KeyLemon programı Facebook, Twitter ve MySpace internet sitelerine otomatik olarak giriş yapmanızı sağlar. Artık kullanıcı adı ve şifrelerinizi ezberlemek zorunda kalmazsınız.

Kullanıcı Tanımlama
KeyLemon yalnızca tanımlamış olduğunuz kişilerin bilgisayarınıza giriş yapmasına izin verir. Program siz bilgisayar başından kalktığınızda web kamerasını kullanıp yokluğunuzu algılayarak belirli bir vakit sonunda oturumu kilitler ve siz geri geldiğinizde her tarafta oturumunuza devam etmenize izin verir.

Sistem Takibi
Siz kullanmadığınız zamanlarda bilgisayarınıza antre yerine getirmek isteyen kişilerin fotoğraflarını çekerek sizi bilgilendirir. Bu sistem;

 Herhangi birisi Windows şifresi girmeye çalıştığında,  Herhangi birisi hatalı şifre girdiğinde devreye girer.

sizlere indirecek.com farkıyla sunulmuştur

İNDİR.

15 kez indirildi