Keylogger indir

Keylogger indir

Lisans
Dil
Dosya Boyutu
Üretici
İşletim Sistemi
Eklenme Tarihi1 ay önce
Hemen indir ()
12 kez indirildi

Puanlama

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

Keylogger ile bilgisayarınızda hangi işlemler yapıldığını peşine düşüp takip edebilirsiniz

Keylogger kullanıcılara bilgisayarlarında ne olup bittiğini öğrenme imkanı veren bir bilgisayar takip programıdır.

Eğer bilgisayarınız öbür kullanıcılar kadar izinli ya da izinsiz olarak kullanılıyorsa bilgisayarınızda ne tür işlemler yapıldığını öğrenmek isteyebilirsiniz. Meslek yerinizde veya bambaşka kurumlarda bilgisayarınızdaki aktiviteleri denetlemek için kullanabileceğiniz bir yazılım olan Beyond Keylogger doğru bilgisayar kullanımına ilişkin teferruat size raporlanabiliyor. Keylogger bu işi yerine getirmek için bambaşka araçları bir araya getiriyor.

Keylogger bilgisayarınızın ne dek zaman boşta olduğunu ve ne kadar vakit kullanıldığını raporlayabilmekte. Bilgisayarınızda interter üzerinden yapılan işlemler, ziyaret edilen internet siteleri, tıklanan bağlantılar, sitelerin hangi saat ve dakikada ziyaret edildiği ayrıntılı bir şekilde kayıt altına alınıyor. Bu tescil alma işlemi ekran görüntüleri ile desteklenerek deliller oluşturuluyor.

Keylogger bilgisayar üstünde kullanılan sohbet ve hemen olan mesajlaşma uygulamalarındaki yazışmaları da kayıt altına alabilmekte. Keza gelen ayrıca de dışarı giden mesajları kaydedebilen program görüntülü sohbetlerin ekran görüntülerini alabiliyor. Program mikrofonunuzu kullanarak odanızda ses kaydı almanızı da mümkün kılıyor. Keylogger’ı emin bir ses seviyesi aşıldıktan sonra kayda başlayacak şekilde yapılandırabiliyorsunuz.

Keylogger bilgisayarınızdaki dosyaları ve klasörleri de denetleyerek değiştirilen, dilinen veya taşınan dosya ve klasör adlarını size raporluyor.

sizlere indirecek.com farkıyla sunulmuştur

İNDİR.

12 kez indirildi