KeyScrambler Personal indir

KeyScrambler Personal indir

Lisans
Dil
Dosya Boyutu
Üretici
İşletim Sistemi
Eklenme Tarihi3 ay önce
Hemen indir ()
20 kez indirildi

Puanlama

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

KeyScrambler Personal programını kullanarak bilgisayarınızdaki keylogger programlarına engel olabilirsiniz.

Bilgisayarlarımızı kullanırken maalesef bize canını yakmak isteyen veya kişisel bilgilerimize erişmek isteyen şahısların saldırılarına maruz kalabiliyoruz. Bu meslek için kullanılan keylogger programların tespit edilmesi oldukça güç olabiliyor ve dolayısıyla bilgilerimizi korumak için gelişmiş asistan programlara gereksinim duyabiliyoruz.

KeyScrambler Personal programı ise web tarayıcınızdan gerçekleştirilen klavye basımlarını şifreli hale getiren ve böylece klavye butonlarına bastığınız zaman bunları kaydeden keylogger programlarına karşı etkili olabilen ücretsiz bir başvuru.

Programı kullanırken herhangi bir işlem yapmanıza lüzum kalmıyor diyebilirim. Zira klavyeniz ile web tarayıcınız arasındaki şifreleme işlemleri otomatik olarak gerçekleştiriliyor ve kullanıcı adlarınızı, şifrelerinizi ve sohbetlerinizi girerken zararlı programların veri çalmasından kendinizi koruyabiliyorsunuz.

Bedava olan bu sürüm maalesef sadece Firefox ve Internet Explorer ile çalışabiliyor ama ücretli yükseltme seçeneklerinden faydalanarak daha fazla tarayıcı için takviye alabiliyorsunuz. Basit ayarları ve hızlı çalışması baştan sona kullanırken internet gezintisi deneyiminizi kötü yönde etkileyebileceğini bildirmek de imkansız.

sizlere indirecek.com farkıyla sunulmuştur

İNDİR.

20 kez indirildi