KidLogger indir

KidLogger indir

Lisans
Dil
Dosya Boyutu
Üretici
İşletim Sistemi
Eklenme Tarihi4 ay önce
Hemen indir ()
18 kez indirildi

Puanlama

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

Kidlogger programını kullanarak bilgisayarınızı kullanan çocuklarınızın uygun olmayan içeriklere erişimlerinden farkında olan olabilirsiniz.

Bu program zararlı yazılımlar barındırdığı için yayından kaldırılmıştır. Alternatiflere taramak için Peşine Düşüp Takip ve Filtreleme Yazılımları kategorisini ziyaret edebilirsiniz.

Çocuklarımız bilgisayar kullanmayan başladıklarında maalesef internetin hür dünyası onların zararlı içeriklere erişmelerine de olanak tanıyor. İnternette bulunabilecek bu zararlı içeriklerin bağımlılık yapıcı madde kullanımına özendirmekten tutun da uygunsuz ve vahşet doymuş görüntülere kadar epeyce ayrı çeşidi mevcut. Ama doğrudan doğruya bunu önlemek için internet kullanımını sınırlandırmak da internetin bu özgür doğasına tutarsız olacaktır.

Bu işi daha yumuşak yoldan yapabilmek için hazırlanan Kidlogger programı bir uçtan bir uca, çocuğunuzun nerelere gireceğini yasaklamadan ya da sınırlamadan bilgisayarında neler yaptığını takip edebilirsiniz. Bilgisayarda gerçekleşen bütün hareketleri takip eden ve bunları sizlere raporlayan program, bu nedenle zararlı içeriklerin ziyaret edilmesi durumunda bunu anında görmenize imkan veriyor.

Aniden pozitif kategoriye sahip olan program, bu sayede bambaşka türde takipler yapabilmenizi sağlarken bunu ücretsiz olarak sunduğu için herkesin kolayca kullanabilmesi olası. Arayüzünün acemi kullanıcılar için bile kolay olması onu seçim edilebilir kılıyor diyebilirim.

Programın sunduğu öbür araçlar aralarında şunlar yer alıyor:

Sözcük takibi Skype videosu kaydolma Ekran görüntüleri gönderme Log kaydı alma Ses analizi ve takibi

Elde edilen bilgilerin e-posta hesaplarınıza gönderilmesini sağlayabilir ve böylece her zaman çocuğunuzun bilgisayar kullanımından farkında olabilirsiniz. Açık kaynak kodlu olduğu için programın gizli yönleri veya zararlı yönleri de mevcut yok.

sizlere indirecek.com farkıyla sunulmuştur

18 kez indirildi