KidoKiller indir

Lisans
Dil
Dosya Boyutu
Üretici
İşletim Sistemi
Eklenme Tarihi4 ay önce
Hemen indir ()
25 kez indirildi

Puanlama

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

Net-Worm.Win32.Kido virüsünü bilgisayarınızdan kaldırmak için bu bedava programı kullanabilirsiniz.

KidoKiller programı, bilgisayarlarınıza bulaşmış olabilecek Net-Worm.Win32.Kido virüsünü arındırmak için kullanabileceğiniz bedava yazılımlar aralarında yer alıyor. Bu virüs türü, internet bağlantınızın kullanılmasını engelliyor ve bu nedenle herhangi bir şekilde onu kaldırabilmek için kullanabileceğiniz emniyet yazılımlarının yüklenmesine de engel oluyor.

Bunun yanına PC sistem kararlılığını da kötüleştiren virüs, sık sık işletim sistemi hataları almanıza yol açabiliyor. Genelde flashdisklerden bulaşan Kido virüsü, Windows tescil defterinde rastgele girişler yarattığı için basmakalıp kullanıcıların manuel olarak temizlemeleri de oldukça kuvvet.

KidoKiller’ı bilgisayarınıza yüklediğinizde hemencecik taratma işlemini başlatabilir ve virüsün bulunması durumunda temizliği sağlayabilirsiniz. Fakat Kido haricindeki öteki virüslere karşı etkili olmadığı için gerçi genel bir antivirüs programıyla bilgisayarınızı taratmanız da iyi olacaktır.

Program bedava olarak sunuluyor ve arayüzü epeyce basit. Kaspersky gibi emniyet yazılımları konusunda akıllı ve deneyimli bir şirket kadar hazırlandığı için kullanırken bir sorun yaşayacağınızı da sanmıyorum. Virüs temizliğinden daha sonra her tarafta bulaşmaması için devamlı olarak bir emniyet yazılımı kullanmayı da unutmamalısınız.

sizlere indirecek.com farkıyla sunulmuştur

İNDİR.

25 kez indirildi