Kids PC Time Administrator indir

Kids PC Time Administrator indir

Lisans
Dil
Dosya Boyutu
Üretici
İşletim Sistemi
Eklenme Tarihi4 ay önce
Hemen indir ()
20 kez indirildi

Puanlama

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

Çocuklarınızın bilgisayar başında geçirdiği zamanı vermek ve onları internetteki zararlı içeriklerden gözetmek için kullanabileceğiniz faydalı bir ebeveyn denetim programıdır.

Kids PC Time Administrator çocuklarınızın bilgisayar başında geçirdiği zamanı denetleme etmenize ve denetlemenize yarayan kullanışlı bir programdır. Kids PC Time Administrator bilgisayarınıza erişim sağlanabilecek zamanı belirleyerek bu zamanlar dıştan bilgisayarınızın kullanılmasını engelleyebilirsiniz. Programın kullanıcı arayüzü parola korumalıdır ve size tam emniyet sağlar.

Kids PC Time Administrator, her kullanıcı için belirli tatbik saatleri belirlemenizi sağlar ve seçilmiş şablon takvimler oluşturmanıza ihtimal verir. Yalnızca yöneticiler vakit kısıtlamalarını değiştirebilirler, Tayin yöneticine erişim sağlanmasına müsade verebilirler, belirlenmiş programlar dışarıya uygulamaların çalıştırılmasını engelleyebilirler ve sistem özelliklerinin değiştirilmesini kısıtlayabilirler. Program belli saatin dışına çıkıldığında her yerde yönetici şifresi  girilene dek sistemi kilitler.

Kids PC Time Administrator programını işyerinizde çalışanlarınızın bilgisayar kullanımlarını düzenlemek içinde kullanabilirsiniz. Bilgisayarlarınızdan internet erişimini kısıtlayabilir ve gözden düşmüş internet sitelerine girişi engelleyebilirsiniz.

Özellikler:

Çocuklarınızın bilgisayar başında geçirdiği zamanı ayarlayabilirsiniz. Çocuklarınızın internete girişini kısıtlayabilirsiniz. Çocuklarınızın bilgisayardaki oyun oynayabilecekleri zamanı belirleyebilirsiniz. Sistem özelliklerini değiştirmelerinin önüne geçebilirsiniz. Çocuklarınızın görmesini istemediğiniz dosyaları şifreleyebilirsiniz. Parola korumalı yönetici girişi.

sizlere indirecek.com farkıyla sunulmuştur

İNDİR.

20 kez indirildi