KingRoot

KingRoot

Lisans
Dil
Dosya Boyutu
Üretici
İşletim Sistemi
Eklenme Tarihi4 ay önce
Hemen indir ()
39 kez indirildi

Puanlama

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

KingRoot, Windows PC ve Android telefon kullanıcıları için root atma programı.

KingRoot, Windows PC ve Android telefon kullanıcısı olarak ücretsiz indirip kullanabileceğiniz en iyi root atma programı.

Cihaz üreticisinin getirdiği kısıtlamaları ortadan kaldırmak, Android cihazınızı özgürce kullanmak, yazılım güncellemesinin verilmesini beklemeden en yeni Android sürümünü kurmak, kullanım şeklinize tarafından özelleştirmek istiyorsanız root atma programına ihtiyacınız var. Root atma işini Windows PC’niz üzerinden ya da ilk elden Android cihazınızdan yapmanıza müsade veren KingRoot’u benzerlerinden ayıran en önemli özelliği; her seviyede kullanıcıya göre tasarlanmış olması. Kullanımı basit, seri, tek tıkla root atma imkanı sağlıyor.

Windows PC ile Android Telefon Root Atma (Rootlama):

Kurulum dosyasını çalıştırıyorsunuz. Hiç okumadığınızı düşündüğüm sözleşmeyi kabul ederek devam ediyorsunuz. Programın kurulacağı yeri seçiyorsunuz. Kurulum tamamlandıktan sonradan Android cihazınızı bilgisayarınıza bağlıyorsunuz. Cihazınızı bağladığınızda programın görmesi için ekstra bir şey yapmanız gerekmiyor; KingRoot otomatik olarak saptama ediyor. Yalnız sürücü yüklemesi gerçekleşebilir, internet bağlantınızın aktif olmasında fayda var. Cihazınızda kusur ayıklamayı etkinleştiriyorsunuz. (Nasıl yapacağınızı bilmiyorsanız görsellerden faydalanabilirsiniz) Etkinleştirmenin gerisinde Root butonuna tıklayarak root atma işlemini başlatıyorsunuz. Root, birkaç dakika sürebiliyor. Bu esnada aygıt birkaç kez baştan başlatılıyor. Cihazınızı çıkarmamanızda, dokunmamanızda fayda var. Root tamamlandı mesajını gördüğünüzde programı kapatabilirsiniz.

İndir

39 kez indirildi