LastPass indir

LastPass indir

Lisans
Dil
Dosya Boyutu
Üretici
İşletim Sistemi
Eklenme Tarihi4 ay önce
Hemen indir ()
19 kez indirildi

Puanlama

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

LastPass ile bütün hesap şifrelerinizi anımsamak yerine tek bir iki taraflı şifre ile tüm internet hesaplarınızı yönetebilir ve denetleme aşağı tutabilirsiniz.

İnternet hesaplarınızı ve şifrelerinizi tek bir karşılıklı şifre ile denetleme aşağıda yakalamak istiyorsanız kullanabileceğiniz LastPass ile giriş yaptığınız tüm internet hesaplarınızı tek bir güvenli alanda belirtilen tutarak karşılıklı bir parola ile bu hesaplarınıza zahmetsizce erişebiliyorsunuz. Bütün hesaplarınızın şifrelerini hatırlama zahmetinden sizi kurtaran LastPass ile ilk öncelikle belirleyeceğiniz bir yönetim şifresi ile antre yaptığınız bütün hesapları klasörlere ayırarak kontrol aşağı tutabilir ve defalarca bu şifreleri girmenize gerek kalmadan hesaplarınıza erişebilirsiniz.

Aniden artı işletim sistemi ve bilgisayar kullanıyorsanız LastPass hesaplarınızı senkronize de ederek kullanabilir ve bir bilgisayarda kaydettiğiniz hesabı diğer bilgisayarınız veya işletim sisteminizde de otomatik olarak görebilirsiniz. Eğer Roboform kullanıcısı iseniz burdaki parolalarınızı LastPass’a aktarabilirsiniz.

Özellikler:

Otomatik hesap kaydolma: Bir hesabınıza antre yapın ve LastPass otomatik olarak etkin olsun, şifrenizi kaydedip kaydetmemek istediğinizi sorarak bir dahaki girişinizde nasıl davranması gerektiğini belirlesin. Çevrimdışı parola ve anekdot kaydı Tehlikesiz ve tesadüfen parola oluşturma Bütün bireysel data sadece sizin bilgisayarınızda depolanır. Şifreleri yedekleme veye geri doldurma ve yazdırma Internet Explorer, Mozilla Firefox, Google Chrome ve Safari ile ahenkli çalışabilmektedir.

Önemli! iPhone, Blackberry, Windows Mobile, Android, Symbian S60 sistemlerinde LastPass kullanabilmek için Premium Sürüm’e geçmeniz gerekmektedir.

Bu program en iyi bedava Windows programları listesinde yer almaktadır.

sizlere indirecek.com farkıyla sunulmuştur

İNDİR.

19 kez indirildi