Lavasoft Anti-Virus Helix indir

Lavasoft Anti-Virus Helix indir

Lisans
Dil
Dosya Boyutu
Üretici
İşletim Sistemi
Eklenme Tarihi3 ay önce
Hemen indir ()
20 kez indirildi

Puanlama

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

Virüs, worm, trojan, bot, rootkit vb. her türlü sanal tehlikeye karşı dosyalarınızı ve bilgilerinizi korumanıza muavin olan profesyonel emniyet programı Lavasoft Anti-Virus Helix bilgisayarınızda komple bir koruma sağlıyor.

Lavasoft Anti-Virus Helix programı bilgisayarınızı e-postalar, dosya indirme işlemleri, anlık mesajlaşma yazılımları ve güya diğer yollardan size zarar vermeye çalışan sanal tehditlere karşı koruyan profesyonel bir emniyet programı.

Sizin için manâlı olan ve yeri doldurulmayacak dosyalarınızı, fotoğraflarınızı, müziklerinizi ve dokümanlarınızı tehlikesiz bir ortamda tutmanıza olanak karşılayan ve bilgisayarınızın sağlını ödül almış anti-virüs teknolojisi ile koruyan bu emniyet programı bilgisayarında komple bir güvenlik temin etmek isteyen kullanıcılar için en yeni ve en enerjik alternatiflerden biri.

Özellikleri:

Virüsler, solucanlar, truva atları, reklam yazılımları ve rootkit’lere karşısında gelişmiş koruma Bot’lar, phishing denemeleri ve tehlikeli dosya yüklemeleri gibi sanal tehditlere karşısında gerçek süre tespitli güvenlik sağlama Gelişmiş sezgisel teknoloji ile süper tespit etme özelliği Sanal tehditleri bulma, karantinaya alma ve arıtma Gelimiş rootkit yoketme teknolojisi E-posta taraması ile e-posta aracılığıyla gelen virüs saldırılarına karşısında koruma WebGuard ile tehlikesiz dosya indirme ve web gezintisi Şüpheli ve virüs bulaşmış dosyaları güvenli şekilde izole etme Seri, etkin ve kaynak korumalı tarama teknolojisi Basit montaj ve uygulama

sizlere indirecek.com farkıyla sunulmuştur

İNDİR.

20 kez indirildi