LockDisk indir

LockDisk indir

Lisans
Dil
Dosya Boyutu
Üretici
İşletim Sistemi
Eklenme Tarihi4 ay önce
Hemen indir ()
21 kez indirildi

Puanlama

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

LockDisk, her nesil veriyi saklayabilmeniz için fazla şifreli sanal sürücü oluşturan başarılı bir şifreleme programıdır.

LockDisk, kullanıcıların kendilerine ait her cins veriyi 256 bit şifrelemeyle saklayabilmeleri için pat diye artı şifreli sanal sürücü oluşturan zinde bir şifreleme yazılımıdır. Bu fazla kuvvetli şifreleme baştan sona dosyalarınıza sizden başka biri ulaşamaz.

Program sizin için yalnızca kendi belirlemiş olduğunu şifreyle antre yapabileceğiniz bir data deposu oluşturur ve bu depo üstünde bütün verileri şifrelenmiş olarak saklar. Bilgisayarınızda bulunan C: ve D: sürücüleri gibi öbür bir sürücü olarak karşınıza gelecek olan LockDisk’te sabit diskiniz üstünde banal bir sürücü olacaktır ve kolayca operasyon yapmanıza olasılık sağlayacaktır.

LockDisk ile şifrelemek istediğiniz dosyalarınız için tek yapmanız gereken, dosyalarınızı LockDisk depolama alanına sürükleyip bırakmaktır. Depo içerisine attığınız tüm dosyaları sizin için otomatik olarak şifreleyecek olan program baştan sona tüm verilerinizi güvenle saklayabilirsiniz.

Hem LockDisk depolama alanı sadece esas parolaya sahip kullanıcı göre görüntülenebilir, düzenlenebilir ya da değişebilir. Dier zamanlarda tüm dosyalarınız görünmezdir ve herhangi biri tarafından görüntülenemez.

Bilgisayarınızda yer alan verilerinizin güvenliğine tartma veriyorsanız LockDisk’i mutlakana denemenizi öneririm.

sizlere indirecek.com farkıyla sunulmuştur

İNDİR.

21 kez indirildi