LockPC indir

LockPC indir

Lisans
Dil
Dosya Boyutu
Üretici
İşletim Sistemi
Eklenme Tarihi4 ay önce
Hemen indir ()
22 kez indirildi

Puanlama

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

LockPC bilgisayarınızın başında olmadığınız zamanlarda masaüstü güvenliğinizi sağlayabileceğiniz asistan bir emniyet aracıdır.

LockPC bilgisayarınızı açık bırakarak başından ayrılmanız gereken durumlarda, sizden sonra bilgisayarınızın başına geçecek olan şahısların bireysel dosyalarınızı karıştırmasını alıkoymak için bilgisayarınızın klavye, fare ve ekranını kilitlemenize ihtimal tanıyan bedava ve minik boyutlu bir yazılımdır.

Bilgisayarınızın siz yokken meraklı gözler göre karıştırılmasını engellemek için tek yapmanız gereken programı çalıştırmak ve kilitleme işlemine tasdik devretmek. Peşinde aracısız bilgisayarınız kilitlenecektir ve üstünde herhangi bir operasyon yapılamayacaktır.

Bilgisayarınızı yeniden kullanılabilir ışık halkası getirmek içinse yapmanız gereken şey epeyce basittir. Ctrl + Daha Alçak + Del tuşlarına benzer anda basarak bilgisayarınızı her tarafta olağan olarak kullanmaya devam edebilirsiniz.

Siz bilgisayarınızın başında olmadığınız zamanlarda insanların bilgisayarınızı karıştırmasına engel olmak için LockPC‘yi kullanabilirsiniz.

sizlere indirecek.com farkıyla sunulmuştur

İNDİR.

22 kez indirildi