Malware Destroyer indir

Malware Destroyer indir

Lisans
Dil
Dosya Boyutu
Üretici
İşletim Sistemi
Eklenme Tarihi2 ay önce
Hemen indir ()
14 kez indirildi

Puanlama

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

Malware Destroyer yeni ve daha hızlı tarama moturu ile benzersiz bir fena niyetli yazılım kaldırma aracıdır.

Her bilgisayar kullanıcısı virüs ve kötü amaçlı yazılımların her daim bir korkutma oluşturduğunun farkında olan olmalıdır. Bu noktada bir antivirüs programı ile birlikte kullanacağınız güvenlik duvarı büyük bir ihtimalle emniyet sorunlarınızı çözmeniz için yeterli olacaktır lakin bu korumayı bir adım daha ileri taşımak için kullanabileceğiniz casus yazılım veya kötü amaçlı yazılım engelleyen bir programa da ihtiyacınız olabilir. Bu amaçla geliştirilen başarılı ve ücretsiz bir yazılım olan Malware Destroyer bu ihtiyacı tam anlamıyla karşılayabilir.

Şık ve sade arayüzü üstünde yeni geliştirilmiş tarama motoru ile seri bir şekilde bilgisayarınızı tarayarak, o lahza bilgisayarınıza hasar verebilecek fena amaçlı yazılımları saptama ederek silmenize olanak tanıyan Malware Destroyer ile bilgisayarınızın güvenliğini elden bırakmamak sizin elinizde.

Veritabanı altında bulunan 10.000’den pozitif tanımlı virüsü tarama ve silme yeteneğine sahip olan Malware Destroyer; adware, trojan, solucan, dialer, trackware ve casus yazılım gibi tehditlerin önlemek için kullanmanız gereken bedava yazılımların başında gelmektedir.

Halihazırda kullanmakta olduğunuz güvenlik programlarına ek olarak kullanmanızı önereceğim Malware Destroyer‘ı ara sıra çalıştırıp tarama yapmak sistem güvenliğiniz açısından çok yardımcı olacaktır.

sizlere indirecek.com farkıyla sunulmuştur

İNDİR.

14 kez indirildi