Malware Hunter indir

Malware Hunter indir

Lisans
Dil
Dosya Boyutu
Üretici
İşletim Sistemi
Eklenme Tarihi4 ay önce
Hemen indir ()
17 kez indirildi

Puanlama

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

Malware Hunter virüslerden korunmanıza asistan olan bir programdır

Malware Hunter eğer bilgisayarınızı fena amaçlı yazılımlara ve inatçı virüslere karşı gözetmek isterseniz kullanabileceğiniz bir antivirüs programı.

Glarysoft göre geliştirilmiş Malware Hunter temel olarak bilgisayarınızda virüs taraması yapmanızı ve virüs temizleme  işlemini gerçekleştirmenizi mümkün kılmak nedeniyle tasarlanmış bir güvenlik yazılımı. Malware Hunter virüsleri tanımlayabilmek için Avira’nın virüs açıklama motoru8ndan faydalanmakta ve bu sayede isabetli sonuçlar yakalayabilmekte. Malware Hunter virüs taraması yapabilmeniz için size 3 farklı tarama seçeneği sunuyor. Seri Tarama seçeneğiyle virüslerin bilgisayarınızda sık sık yerleştiği başlıca klasörler taranıyor. Tam Tarama seçeneğinde ise bilgisayarınıza ast tüm depolama birimlerindeki dosya ve klasörler taranıyor ve ayrıntılı bir tarama yapılıyor. Özel tarama seçeneği ise belirleyeceğiniz klasörleri taramanıza olanak tanıyor. Malware Hunter karantinadaki dosyalarınıza göz atma ve güvenli dosyaları işaretleyerek onlara imtiyaz yaratmanızaizin vermekte. 

Malware Hunter virüs tarama ve arıtma işlemlerinin haricinde elverişli ilave özelliklere de sahip. Programın bilgisayar hızlandırma özelliği bilgisayarınızı yavaşlatabilecek muhtemel faktörleri analiz ediyor ve bu faktörleri ortadan kaldırarak bilgisayarınızın açılışını ve işleyişini hızlandırmanız için size yardımcı oluyor. Temizleme özelliği ise sisteminizdeki patavatsız ve çöp dosyaları buluyor, tescil defterinizi temizleyerek bilgisayarınıza kuytu bir nefes aldırıyor. Malware Hunter ile bilgisayarınızda manâsız depolama alanı açabiliyorsunuz.

sizlere indirecek.com farkıyla sunulmuştur

İNDİR.

17 kez indirildi