Malwarebytes Anti-Exploit indir

Malwarebytes Anti-Exploit indir

Lisans
Dil
Dosya Boyutu
Üretici
İşletim Sistemi
Eklenme Tarihi3 ay önce
Hemen indir ()
19 kez indirildi

Puanlama

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

İnternet tarayıcınızın güvenliğini sağlamak için kullanabileceğiniz bir uygulamadır.

Anti-Exploit, başarılı emniyet programlarının yapımcısı olan Malwarebytes tarafından geliştirilmiş ve bilgisayarlarınızın internet güvenliğini sağlayacak bir uygulamadır. Ilk Olarak belirtelim ki bu bir anti-virüs uygulaması olmadığından Trojan gibi eski ve bilinen virüslere karşısında standart bir virüs uygulamasının yanında bunu kullanmalısınız.

Anti-Exploit, zero-day saldırıları olarak aşina saldırılara aleyhinde etkin. Zero-day saldırısını ise daha önceden meçhul ve yeni çıkmış olduğundan her hangi aşina bir tespit sistemi olmayan virüslerin saldırısı olarak açıklayabilirim.

İşte Anti-Exploit bu saldırılara karşı bilgisayarınızı koruyabilecek bir kullanım. Ücretsiz versiyonu ile Chrome, Firefox, Internet Explorer ve Opera tarayıcılarını ve Java’yı ve eklentilerini koruyabilme özelliğine sahip. Eğer premium versiyona yükseltirseniz Microsoft Office programları ile PDF okuyucular gibi programlara da koruma alabilirsiniz.

Fazla küçük bir dosyaya sahip olmakla birlikte kullanıcı dostu bir arayüze sahip olduğunu söyleyebilirim. Eğer güvenliğinize önem veriyorsanız, elbette indirip denenmesi gereken bir program olduğunu düşünüyorum.

sizlere indirecek.com farkıyla sunulmuştur

İNDİR.

19 kez indirildi