Malwarebytes Anti-Malware indir

Malwarebytes Anti-Malware indir

Lisans
Dil
Dosya Boyutu
Üretici
İşletim Sistemi
Eklenme Tarihi3 ay önce
Hemen indir ()
22 kez indirildi

Puanlama

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

Bilgisayarınızı malware, spyware, trojanlar ve rootkitler gibi zararlı tüm yazılımlardan gözetmek için ücretsiz olarak Malwarebytes Anti-Malware’ı kullanabilirsiniz.

Bilgisayarlarımızı tehdit eden virüsler, solucanlar, spywarelar ve bunun yanına malwarelar gibi varolan onlarca farklı yazılım, maalesef veri kayıpları, maddi ve manevi kayıplar gibi ciddi sonuçlara niçin olabiliyorlar ve kullanıcıların yalnızca tek bir antivirüs kullanarak bunların hepsine aniden karşısında koyabilmeleri de epeyce şiddet.

Zira antivirüs programları genel olarak direkt tehditleri algılamakta başarılı olurken, daha çetrefilli ve detaylı, dar çalışan tehditlere karşı yetersiz kalıyorlar. Malwarebytes Anti-Malware programı, bu alıcı tehditlere karşısında sizi korumaya çalışan ücretsiz ve kaliteli uygulamalar aralarında yer alıyor ve malware yazılımlara karşı etkin bir duvar oluşturuyor. Esas olarak karşısında koyabildiği tehditler arasında trojanlar, rootkitler, solucanlar, spywarelar ve fazla daha fazlası yer alıyor.

Keza, govome.com, conduit, ask.com gibi web tarayıcılara yerleşen anasayfa, toolbar gibi eklentileri de engelliyor ve ortadan kaldırıyor diyebiliriz. Tarama işlemi tamamlandıktan sonra doğruca bilgisayarınızdaki etkilenmiş olan dosyaları size bir rapor halinde sunan program, böylece istediğiniz temizliği yapmanıza olanak tanıyor.

Temizleme süreci de oldukça kısa ve bir kaç saniye sürdüğü için, bilgisayarınızda herhangi bir baskı olmadan tehlikeli yazılımlardan kurtulabilirsiniz. Ayarlar sekmesinde ise programın temel egzersiz özelliklerini etkileyebilecek ve nerelerin taranmasını istediğinizi belirtebileceğiniz gerekli bütün seçenekler mevcut. Piyasadaki en etkin malware arıtma programlarından olan Malwarebytes Anti-Malware’ı denemeden geçmeyin.

Bu program en iyi bedava Windows programları listesinde yer almaktadır.

sizlere indirecek.com farkıyla sunulmuştur

İNDİR.

22 kez indirildi