Malwarebytes Anti-Ransomware Beta indir

Malwarebytes Anti-Ransomware Beta indir

Lisans
Dil
Dosya Boyutu
Üretici
İşletim Sistemi
Eklenme Tarihi3 ay önce
Hemen indir ()
27 kez indirildi

Puanlama

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

Malwarebytes Anti-Ransomware Beta aracıyla son zamanların en güvenli olmayan fidye yazılımlarına aleyhinde koruma sağlayabilirsiniz.

Malwarebytes Anti-Ransomware Beta aracıyla son zamanların en tehlikeli fidye yazılımlarına karşısında koruma sağlayabilirsiniz.

Son günlerde böylece fazla kez duyduğumuz fidye yazılımları (ransomware) bilgisayarınızdaki dosyalarınızı ele geçirdikten sonradan şifreliyor ve bu dosyaları baştan alabilmeniz için sizden ücret talep ediyor. Kuşkusuz ücreti ödedikten daha sonra dosyalarınızı kurtarma garantisi sunmayan bu tehdite karşısında önlem edinmek büyük önem taşıyor. Malwarebytes Anti-Ransomware yazılımı, bilgisayarınızdaki bütün etkinlikleri izliyor ve fidye yazılımı etkinliklerini tanımlıyor. Korkutma olarak görülen uygulamaları engelleyen ve anında karantinaya bölge kullanım oldukça başarılı sonuçlar veriyor.

Az Önce Beta safhasında olan MalwareBytes Anti-Ransomware, bilgisayarınızda etkin olarak çalışarak herhangi bir tehdite aleyhinde erkenden önlem almanızı sağlıyor. TeslaCrypt, CryptWall, CrytoLocker, CTB-Locker fidye yazılımlarına aleyhinde etkin olan uygulamayı yükledikten sonradan tüm işlemleri ona bırakabilirsiniz.

sizlere indirecek.com farkıyla sunulmuştur

İNDİR.

27 kez indirildi