Malwarebytes Anti-Rootkit indir

Malwarebytes Anti-Rootkit indir

Lisans
Dil
Dosya Boyutu
Üretici
İşletim Sistemi
Eklenme Tarihi4 ay önce
Hemen indir ()
23 kez indirildi

Puanlama

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

Bilgisayarlarınızdaki casus yazılımları uyandırmak için kullanabileceğiniz bir program.

Böylece çok güvenlik programına imza atmış olan Malwarebytes firması şu anda de bir casus yazılım kaldırma programı geliştiriyor. Daha hemen şimdi beta aşamasında olan uygulamayı indirip deneyebiliyorsunuz.

Anti Rootkit programı, Rootkit adı bahşedilen, bilgisayarınıza girdiğinde tespit edilmesi fazla baskı olan ajan yazılımları önlemek için geliştirilmiş bir program. Rootkit denilen ajan yazılımlar bir kere bilgisayarınıza girdikleri vakit sisteminiz üstünde bütün kontrole sahip oluyorlar. Bu yüzden de bütün bilgilerinizi ele geçirme şansları oluyor. Hem bilgisayarınız üzerindeki yazılımları da değiştirebiliyorlar, böylece saptama edilmeleri de az kalsın imkansız ışık halkası geliyor.

Fakat Anti-Rootkit bunlarla yaklaşık olarak bir özel kuvvetler gibi savaşması için geliştirilmiş. Programı göstermek için indirdikten daha sonra çalıştırmanız ve ekrandaki yönergeleri takip etmeniz gerekiyor. Program indikten sonradan bilgisayarınızda tarama yapıyor ve herhangi bir korkutma olup olmadığını arıyor. Eğer bilgisayarınızda bir korkutma bulursa Cleanup düğmesine tıklayarak bunları bilgisayarınızdan kaldırabiliyorsunuz.

Eğer siz de bilgisayarınızın bütün anlamıyla güvenli olduğundan belirli elde etmek istiyorsanız, bu programı indirip deneyebilirsiniz.

sizlere indirecek.com farkıyla sunulmuştur

İNDİR.

23 kez indirildi