MatrixLocker indir

MatrixLocker indir

Lisans
Dil
Dosya Boyutu
Üretici
İşletim Sistemi
Eklenme Tarihi4 ay önce
Hemen indir ()
17 kez indirildi

Puanlama

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

Bilgisayarınızdaki dosya ve klasörleri saklamak ve kilitlemek için kullanabileceğiniz bedava bir araç.

Not: Bu programda zararlı yazılımlar saptama edildiğinden dolayı yayından kaldırılmıştır. Alternatif programlar bulabileceğiniz Şifreleme kategorimize göz atabilirsiniz.

MatrixLocker programı, bilgisayarınızda bulunan verileri korumak için kullanabileceğiniz bedava bir başvuru formu. Sahip olduğu klasör kilitleme ve gizleme özelliği bir uçtan bir uca sahip olduğunuz bilgilere izinsiz kullanıcıların girmesine engel olabiliyorsunuz.

Programın sahip olduğu kilitleme özellikleri doğru, belirlediğiniz klasörlere giriş çok zor ülkü geliyor ve dosyalarınız şifreleniyor ya da talebinize kadar gizleniyor. İçerisindeki bambaşka algoritmalardan bir tanesini kullanarak klasörleri kilitlerseniz bundan böyle dosyalarınız tamamen güvende olacaktır.

sonra programı kullanarak klasörün kilidini kaldırmadıkça siz dahil hiç kimse belirlenen dosyalara erişemeyecektir. Keza dosyaların gözden kaybolması doğru nerede hangi dosyayı arayacağını bilmeyen izinsiz bir kullanıcının dosyayı bulması bile epeyce kuvvet olacaktır.

Bilhassa bireysel verilerinizi veya kredi kartı bilgileri gibi kayda değer bilgileri sakladığınız diskleriniz üstünde kesinlikle kullanmanızı önerdiğim programlardan bir tanesi. Keza bedava olması keza de anlaşılır ve basit kullanılır bir yapıya sahip olması sebebiyle bütün kullanıcılara hitap eden bir program olduğunu söyleyebilirim.

sizlere indirecek.com farkıyla sunulmuştur

17 kez indirildi