MaxiVista – Multi Monitor Software indir

MaxiVista – Multi Monitor Software indir

Lisans
Dil
Dosya Boyutu
Üretici
İşletim Sistemi
Eklenme Tarihi2 ay önce
Hemen indir ()
17 kez indirildi

Puanlama

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

Bilgisayarında veya laptopunda çoklu monitör desteği göstermek istiyen kullanıcılara MaxiVista hertürlü çözümü sağlıyor…

Multi Monitör Yazılım Çözümü

MaxiVista bambaşka herhangi bilgisayarı başlıca bilgisayarın ikinci monitörüne bağlıyabiliyor. Extra donanıma lüzum duymadan. İstediğiniz program penceresini dilediğiniz monitöre aktarabilirsiniz. Ve bilgisayar kullanırken üreticiliğinizi ve yaratıcılığınızı çoklu monitör kullanımıyla arttırabilirsiniz.

Klavye/Mouse Değiştirme

Eğer iki tane bilgisayar ve iki tane monitör ile karşıkarşıyaysanız ve tek mouse klavye kullanarak ikisinide idare etmek istiyorsanız aradaki geçişi MaxiVista ile çözebilirsiniz. Dilediğinzi anda dilediğiniz masaüstünü benzer klavye ve mouseu kullanarak yönetebilirsiniz. MaxiVista mouse klavye kirliliğini değil etmeniz için bu konuda birebir çözüm sağlıyor.

Clipboard Paylaşımı (Yeni)

Dosyalar, resimler, formatlanmış text dosyaları ve öteki dosya türleri için istediğiniz datayı istediğiniz bilgisayarlar arasında zahmetsizce paylaşmanızı sağlıyor. Standart Windows clipboardunuza kopyaladığınız her clipboard tüm bilgisayarlar için faal ülkü geliyor.

Desktop Ekran Clonlaması

Bilgisayarınızın ekranındaki görüntüyü diğer bir bilgisayarın monitörüne ağ banlantısı ile hiçbir kalite kaybı olmadan aktarın.

MaxiVista sizlere tüm bu çözümleri sağlarken bir çok ekstra özelliğe sahip. Monitör ve bilgisayar kombinasyonlarından hangisine sahip olursanız olun MaxiVista size hertürlü çözümü sağlıyor…

Ekranınız size kuytu geliyorsa bütün çözümü bu programda bulabilirsiniz.MaxiVista ile VGA çıkışı olmayan bilgisayarınıza yerel ağ üzerinden monitör ekleyebilirsiniz. Bu işlemler için hiçbir donanıma lüzum değil….

sizlere indirecek.com farkıyla sunulmuştur

İNDİR.

17 kez indirildi