Maymuncuk 1.0 indir

Maymuncuk 1.0 indir

Lisans
Dil
Dosya Boyutu
Üretici
İşletim Sistemi
Eklenme Tarihi2 ay önce
Hemen indir ()
20 kez indirildi

Puanlama

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

Maymuncuk; şifrelerinizi not almanızı sağlar.

Üreticiden:

Maymuncuk; şifrelerinizi anekdot almanızı sağlar. Dört bambaşka parola tipi için ayrı alanlara ve fonksiyonlara sahip. Bunlar; üyelik, e-posta, FTP ve öteki şifre türleri.

Fazla kullanıcı özelliği var. Cümbür Cemaat, girişte kendi kullanıcı adı ve şifresini girerek, aynı program üzerinde sadece kendi şifrelerini denetleme ediyor.

Program, kuruluma gereklilik duymuyor. Bir klasör üzerinden çalışıyor ve bütün girilen şifreleri daha önce kullanılmamış bir şifreleme yöntemi ile şifreleyerek o klasörde barındırıyor.

Şifreleriniz denetleme edemeyeceğiniz dek artığında süzme işlemleri ile aradığınız şifrelere kolaylıkla ulaşabiliyor. Ayrıca şifreler aralarında gruplamalar ile aranacak kayıtların sayısını düşürebiliyor.

Şifrenizi öğrenmesini istemediğiniz, birinin yanına bu programı açıp, istediğiniz şifreyi hiç kimseye göstermeden kopyalayabilir ve daha sonra da giriş yapacağınız siteye yapıştırabilirsiniz.

Program 2 dil seçenekli; Türkçe ve İngilizce. Dil dosyaları kolayca düzenlenebilir haldedir.

Program Java ile geliştirildiğinden, çalışması için Java’ya ihtiyaç duyuyor.Buraya tıklayarak Java’yı kurduktan sonra *.jar dosyasına tıklayarak programı çalıştırıyoruz.

sizlere indirecek.com farkıyla sunulmuştur

İNDİR.

20 kez indirildi