McAfee AntiSpyware Enterprise Standalone indir

Lisans
Dil
Dosya Boyutu
Üretici
İşletim Sistemi
Eklenme Tarihi2 ay önce
Hemen indir ()
28 kez indirildi

Puanlama

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

McAfee AntiSpyware Enterprise ile spywareler bilgisayarınıza yüklenmeden önce onları farkedip bilgisayarınızda benzersiz bir spyware koruması sağlıyabilirsiniz …

McAfee AntiSpyware Enterprise

McAfee Sistem Koruması

Spywareler rootunuza girip bilgisayarınıza dağılmadan önce onları farkedin …

McAfee® AntiSpyware Enterprise spywareleri ve bilgisayarınıza zarar verebilicek diğer istenmiyen programları tarif etmek, anında engellemek ve tehlikesiz bir şekilde sistemden kaldırmak için eşsiz bir anlık tarama motoru kullanıyor.

Bilgisayarınızdaki özel bilgileri ve işlerinizi potansiyel istenmiyen programların hepsinden bu eşsiz koruma ile güvenli bir şekilde koruyabilirsiniz. Diğer anti-spyware yazılımlarının tersine  AntiSpyware Enterprise programlar bilgisayarınıza yüklenmeden önce onları farkediyor ve ulaşılmaz bir güvenlik sağlıyor.

Tutum tabanlı methodlar ve günlük kimlik girdileri güncellemelerini kullanarak AntiSpyware Enterprise tanıdık ve bilinmiyen bütün spywareleri hemencecik buluyor ve bloke ediyor. Bu programı isterseniz sahip olduğunuz McAfeee Antivrüs Enterpiseınıza entegre edebilir ve taramaları en basit şekilde iki taraflı tarayıcı ile kullanabilirsiniz. Faket isterseniz tek olarak kullanmanızda mümkün.

sizlere indirecek.com farkıyla sunulmuştur

İNDİR.

28 kez indirildi