McAfee Internet Security indir

Lisans
Dil
Dosya Boyutu
Üretici
İşletim Sistemi
Eklenme Tarihi2 ay önce
Hemen indir ()
22 kez indirildi

Puanlama

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

Bilhassa interneti çok kullananlara karşın geliştirilmiş çevrimiçi araçlar sunan McAfee Internet Security 2010, iyice değişen ve basit başvuru karşılayan arayüzü ve geliştirilerek hızlandırılan tarama kapasitesiyle yeni sürümünde d

McAfee Internet Security 2010 geliştirilen sürümüyle hem tasarımında hem de özelliklerinde geliştirmeler yaptı. Arayüz tasarımı adamakıllı değişen McAfee Internet Security çabuk ve etkili tarama motoruyla çevrimiçi kullanımlar için daha da yerinde hale getirildi.

Yazılımdaki birincil işaret değişiklerden olan geliştirilmiş tarama motoru Artemis, 2009 yılındaki sürümlere kadar 8 kat süratli çalışıyor. Daha süratli güncellemeler ve daha kısa süren taramalar sisteminizi yormayacak. Kıymetli dosyalarınızı yedeklemeniz için McAfee Internet Security 2010 internette 1 GB’lık bir yedekleme alanını da kullanıcılarının hizmetine sokuyor. Ebeveynler için özel filtrelemelerle çocuklar korunurken, güvenli olmayan sitelere karşısında farklı kademelerdeki filtreler siteye girmeden sizi uyarır. İnterneti fazla kullananlar için hazırlanan McAfee Internet Security 2010 eskisinden daha güçlü ve daha şık.

Anti-spam ve e-posta koruması
Geliştirilen spam korumasıyla McAfee Internet Security 2010 e-postalarınız için yüksek güvenlik sağlar.

Ebeveyn Kontrolü
Geliştirilmiş filtreleri bir uçtan bir uca çocuklarınızı internetin tehlikelerinden koruyabilirsiniz.

McAfee Online Backup
Çevrimiçi yedekleme özelliği tamamen McAfee Internet Security 2010 internette sizin için açtığı 1 GB’lık yedekleme alanında en değerli dosyalarınızı yedekleme imkanı tanır.
 
8 Kat Hızlandırılmış Tarama
Eskisine tarafından 8 kat daha hızlandırlımış tarama motoru otomatik güncellemelerle sisteminizi tehditlere karşı sürekli koruma sağlar.

Kolay Kullanım
McAfee Internet Security 2010 tamamen güncellenen tasarımıyla tek tıklamayla her alanı yönetebilmeniz nedeniyle hazırlanmış. Her düzey kullanıcı düşünülerek hazırlanan tasarım uygulama kolaylığı sağlıyor. Dikkat ve raporlamalarda benzer oranda basit anlaşaılır ışık halkası getirilmiş.

Seri ve Aktif Koruma Teknolojisi
McAfee ürünleri bütün zararlı yazılımlara karşısında en faal koruma karşılayan yazılımlar arasındadır. Tehlikeler milisaniyeler içerisinde engellenerek sisteminize ulaşması imkansız ayla getirilir.

Anti-virüs/Anti-casus/Emniyet Duvarı
Virüs, casus yazılım, adaware, rootkit gibi zararlı yazılımlar taranarak bloke edilir ya da silinir. Programın ortak emniyet duvarı bilgisayarınızı hacker’lardan korur.

McAfee SiteAdvisor
Siz tıklatmadan önce kırmızı, sarı ve yeşil kodlarla web sitesi güvenliğini bildirir. Kimlik hırsılığına karşı koruma sağlar.

PC Performansınız Düşmez
McAfee Internet Security 2010 daha çabuk güncellemeler ve daha hızlı taramalar bir uçtan bir uca bilgisayar performansınızı etkilemeyecek. Yeni sürümde kurulum dosyası küçültülmüş ve hafıza kullanımı optimize edilmiştir.

Home Screen
Sisteminizdeki bütün engellenen tehditleri, tarama sonuçlarını görüntüleyerek yönetebileceğiniz Home Screen kolay ve pratik kullanım sağlar. Ayrıca güncellemeler acil olmadıkça PC’yi kullanmadığınız aralıklarda yapılır.

PC Optimizasyonu
McAfee ürünleri bilgisayarınızda işe yarayacak ekstra araçlarla kullanıcı dostu. Bilgisayarınızı yavaşlatan çöp dosyalarını silen, gereklilik duyulmayan size özel dosyalarınızı değil eder, klasörleriniz için birleştirme işlemi yapar.

sizlere indirecek.com farkıyla sunulmuştur

İNDİR.

22 kez indirildi