McAfee SiteAdvisor indir

Lisans
Dil
Dosya Boyutu
Üretici
İşletim Sistemi
Eklenme Tarihi4 ay önce
Hemen indir ()
20 kez indirildi

Puanlama

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

Riskli web sitelerini tanıyarak bilgisayarınızı koruyan McAfee SiteAdvisor ile internette gezerken korunduğunuzu bilecek ve işlemlerinizi güven içinde yapabileceksiniz.

McAfee SiteAdvisor zararlı sitelere girmenizi engelleyen ve sizi korkutma derecesine kadar bambaşka şekillerde uyaran bir yazılım. Program kendi belirlediği sarı, yeşil ve kırmızıuyarı renkleriyle sizi farklı tehditlere aleyhinde uyarıyor. başkaca program hemen olan mesajlaşma ve e-postadan gelebilecek tehditlere karşısında da etkin. Online bankacılık ve alışverişlerinizde yaşanabilecek kimlik hırsızlıklarına karşısında da en etkili çözümü McAfee SiteAdvisor sunuyor.

YEŞİL RENK: Siteyi deneme ettik ve kayda değer bir sorunla karşılaşmadık.
SARI RENK: Uyarı: Testlerimiz, bazı küçük güvenlik veya hastalık sorunları olduğunu gösteriyor. Bu, geçmişte güvenlik sorunları olan (aracısız olarak veya kurumsal ilişkileri nedeniyle) siteler için de geçerlidir.
KIRMIZI RENK: Otomatik testlerimiz ve/veya yaptığımız el ile tahlil, bu siteyi kullanmadan önce dikkate almanız gereken bir takım önemli sorunlar olduğunu gösteriyor. (Site bize çok miktarda spam nitelikli e-posta veya bir yüklemeyle birlikte paketli reklam yazılım gönderdi ya da kötü uygulamaları olduğu aşina bir şirketle meslek ilişkisi var)

Google, Yahoo!, MSN, AOL ya da Ask.com gibi popüler arama motorları kullanılırken, SiteAdvisor’ın güvenlik derecelendirmeleri arama sonuçlarının yanında görüntülenir. Riskli web sitelerini engeller: Gezinme sırasında, tarayıcınızın araç çubuğundaki minik düğmenin rengi SiteAdvisor’ın güvenlik sonuçlarına kadar değişir. Gelişmiş phishing koruması kimliğinizi çalmaya çalışan hileli sitelerden uzakta durmanıza muavin olur. Popüler e-posta ve anlık ileti uygulamalarındaki bağlantıların güvenliğini denetler ve sizi olası tehlikelere karşı evvelden uyarır. Uyarılar size korkutma yaratıcı Web siteleriyle ilgili data verir. Veritabanı denetimi ve gerçek zamanlı analiz, bireysel bilgilerinizi ve Phishing koruması: Kimliğinizi çalmaya çalışan hilekarn siteleri tanımlamanıza asistan olur. Parola korumalı akort, nerede görüntülenirse görüntülensinler, güvenli olmayan `kırmızı´ siteler ve yüklemelerle kırmızı etkileşimi devre dışı bırakmanıza ihtimal verir. Her sitenin detaylı test sonuçları size sadece tek tıklatma uzaklığındadır. E-posta ve hemen olan iletileri tarar. Diğer emniyet yazılımlarıyla birlikte çalışır.

sizlere indirecek.com farkıyla sunulmuştur

İNDİR.

20 kez indirildi