McAfee Total Protection indir

McAfee Total Protection indir

Lisans
Dil
Dosya Boyutu
Üretici
İşletim Sistemi
Eklenme Tarihi2 ay önce
Hemen indir ()
25 kez indirildi

Puanlama

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

Zararlı yazılımlara ve çevrimiçi tehditlere aleyhinde en zinde korumayı karşılayan McAfee Total Protection 2010 eskisinden daha şık, daha süratli ve daha etkin.

McAfee Total Protection 2010 geliştirilen yeni sürümüyle keza tasarımında ayrıca de özelliklerinde geliştirmeler yaptı. Arayüz tasarımı tamamen değişen McAfee Total Protection 2010 süratli ve etkili tarama motoruyla çevrimiçi kullanımlar için daha da uygun ayla getirilerek sistem yavaşlıklarını ortadan kaldırıyor.

En yüksek düzeyde koruma sağlayarak zararlı yazılımlara geçit vermeyen McAfee Total Protection 2010 yerel ağlarda da bütün koruma sağlıyor. Yazılımdaki ilk dikkat çekici değişiklerden olan geliştirilmiş tarama motoru Artemis, 2009 yılındaki sürümlere göre 8 kat hızlı çalışıyor. Daha seri güncellemeler ve daha kısa süren taramalar sisteminizi yormuyor. Kullanım kolaylığı sağlayan yeni tasarım epeyce şık. Ebeveynler için özel filtrelemelerle çocuklar korunurken, güvenli olmayan sitelere aleyhinde farklı kademelerdeki filtreler siteye girmeden sizi uyarır.

McAfee SiteAdvisor Plus
Siz tıklatmadan önce kırmızı, sarı ve yeşil kodlarla web sitesi güvenliğini bildirir. Kimlik hırsılığına aleyhinde en güvenli korumayı sağlar.

Ev Ağınıza Özel Koruma
Lokal ağda emniyet sağlayarak hassas dosyalara aleyhinde bloklama uygular.

Kimlik Hırsızlığına Karşı Ekstra Koruma
İnternetteki kimlik hırsızlıklarına karşısında bütün güvenli koruma sağlayan yazılım özel dosyalarınızı da korur.

Anti-spam ve e-posta koruması
Geliştirilen spam korumasıyla McAfee Total Protection 2010 e-postalarınız için yüksek emniyet sağlar.

Ebeveyn Kontrolü
Geliştirilmiş filtreleri doğru çocuklarınızı internetin tehlikelerinden koruyabilirsiniz.

McAfee Online Backup
Çevrimiçi yedekleme özelliği baştan sona McAfee Total Protection 2010 internette sizin için açtığı 1 GB’lık yedekleme alanında en kıymetli dosyalarınızı yedekleme imkanı tanır.
 
8 Kat Hızlandırılmış Tarama
Eskisine göre 8 kat daha hızlandırlımış tarama motoru otomatik güncellemelerle sisteminizi tehditlere karşı aralıksız koruma sağlar.

Kolay Başvuru
McAfee Total Protection 2010 ayrıntılarıyla güncellenen tasarımıyla tek tıklamayla her alanı yönetebilmeniz amacıyla hazır. Her seviye kullanıcı düşünülerek hazırlanan tasarım tatbik kolaylığı sağlıyor. Uyarı ve raporlamalarda benzer oranda kolay anlaşaılır ülkü getirilmiş.

Seri ve Aktif Koruma Teknolojisi
McAfee ürünleri tüm zararlı yazılımlara karşısında en etkin koruma karşılayan yazılımlar arasındadır. Tehlikeler milisaniyeler içerisinde engellenerek sisteminize ulaşması imkansız hale getirilir.

Anti-virüs/Anti-casus/Güvenlik Duvarı
Virüs, casus yazılım, adaware, rootkit gibi zararlı yazılımlar taranarak bloke edilir veya silinir. Programın ortak emniyet duvarı bilgisayarınızı hacker’lardan korur.

PC Performansınız Düşmez
McAfee Total Protection 2010 daha seri güncellemeler ve daha çabuk taramalar tamamen bilgisayar performansınızı etkilemeyecek. Yeni sürümde kurulum dosyası küçültülmüş ve bellek kullanımı optimize edilmiştir.

Home Screen
Sisteminizdeki bütün engellenen tehditleri, tarama sonuçlarını görüntüleyerek yönetebileceğiniz Home Screen basit ve pratik başvuru formu sağlar. Hem güncellemeler acele olmadıkça PC’yi kullanmadığınız aralıklarda yapılır.

PC Optimizasyonu
McAfee ürünleri bilgisayarınızda işe yarayacak ekstra araçlarla kullanıcı dostu. Bilgisayarınızı yavaşlatan çöp dosyalarını silen, ihtiyaç duyulmayan size özel dosyalarınızı değil eder, klasörleriniz için birleştirme işlemi yapar.

sizlere indirecek.com farkıyla sunulmuştur

İNDİR.

25 kez indirildi