McAfee VirusScan Enterprise indir

McAfee VirusScan Enterprise indir

Lisans
Dil
Dosya Boyutu
Üretici
İşletim Sistemi
Eklenme Tarihi4 ay önce
Hemen indir ()
23 kez indirildi

Puanlama

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

Kurumsal pazarın en hayran eden yazılımı McAfee VirusScan’ın ev kullanıcıları ve ufak ofisler için dizayn edilmiş bu versiyonu bilgisayarınızı virüs ve zararlı kodlara aleyhinde güvenle korur.

Kurumsal pazarın en hayranlık uyandıran yazılımı McAfee VirusScan’ın konut kullanıcıları ve ufak ofisler için tasarı edilmiş bu versiyonu bilgisayarınızı virüs ve zararlı kodlara aleyhinde güvenle korur.

Internete bağlandığınız anda otomatik olarak e-postalarınızı, ekli dosyaları, internetten indirilen dosyaları, süratli mesajlaşma programlarından gönderilen ya da paylaşılan dosyaları virüslere aleyhinde tarar. Benzer anda çok sayıda kullanıcıya kendini gönderen solucan, virüs ve truva atlarına aleyhinde koruma sağlar. E-postaları, süratli mesajlaşma programlarını ve internet indirimlerini teftiş ederek bambaşka tehlike noktalarını güvence altına alır. Virus Scan Windows® gözatıcısı ile entegre olarak dosyalarınız etkin ve kolay şekilde taranmasını sağlar. Zararlı ya da değişken dosyalar ve kodlar hemen saptama edilir ve temizlenir. Temizlenemeyen türden olanlar silinir veya karantinaya alınır. WormStopper özelliği ile kendini hızla yayan solucanlar durdurulur. ScriptStopper özelliği ile yeni türden, metin bazlı virüslere karşı koruma sağlar. Gözden Düşmüş minik internet yazılımlarını (spyware, adware, webdialer) tespit eder ve durdurur. Bu yazılımlardan bazıları kimlik bilgileriniz çalan ajan yazılımlar, istenmeyen reklam yazılımları ve telefon hattınızı haberiniz olmadan kullanan yazılımlarıdır. Virus Scan Dünya genelindeki virüs aktivitelerini bir harita aracılığı ile size sunarak mevcut ve yeni tehlikelerden haberder olmanızı sağlar. McAfee’nin güncelleme dosyalarını saat farklerinden etkilenmeksizin Dünya’nın bambaşka bölgelerinde çalışan AVERT çalışanları yazmaktadır. AVERT emniyet sektörünün en öncü ve saygıdeğer araştırma birimlerindendir. Internete bağlandığınız anda VirusScan kendini otomatik olarak günceller.

sizlere indirecek.com farkıyla sunulmuştur

İNDİR.

23 kez indirildi