MD5 Salted Hash Kracker indir

MD5 Salted Hash Kracker indir

Lisans
Dil
Dosya Boyutu
Üretici
İşletim Sistemi
Eklenme Tarihi4 ay önce
Hemen indir ()
25 kez indirildi

Puanlama

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

MD5 Salted Hash Kracker programı ile salted MD5 hash ile hazırlanan şifreleri zahmetsizce kırabilirsiniz.

MD5 Salted Hash Kracker programı, bilhassa Rainbow Crack gibi önceden hesaplanmış hash tablolarının kullanıldığı web siteleri ve uygulamalardaki kayıp şifrelerinizi geri bulabilmek için kullanabileceğiniz ücretsiz bir dilekçe olarak karşımıza çıkıyor. Sadece salted MD5 hash kodları ile çalıştığı için diğer uygulamalarla hazırlanan şifreler konusunda ise maalesef muavin olamıyor.

Program tamamen bedava olarak sunuluyor ve fazla kolay kullanılır, basit bir arayüze sahip. Başvuru yanına bir parola listesi ile birlikte geliyor fakat daha fazla parola taşıyan bir kelime listesine erişmek isterseniz kendi listelerinizi de kullanabilirsiniz.

Salt pozisyonunu dilerseniz ilk olarak, dilerseniz de sonda elde etmek üzere de kullanabilirsiniz. Yani salt+parola ya da şifre+salt diziliminin her ikisini de desteklemesi bir uçtan bir uca işinizi biraz daha kolaylaştırabilirsiniz. Eğer bu konuya burnunu sokmak istemezseniz hiç bir seçeneği seçmeden şifre kırma işlemi ile devam edebilirsiniz.

Her ne dek teknik olarak biraz karışık bir konuya parmak bassa da, programı kullanırken bu karmaşadan hiç bir eser kalmadığını siz de fark edebilirsiniz. Maalesef yalnızca kısıtlı türde bir şifre kırma yöntemini desteklediği için herkesin ihtiyaçlarını karşılamakta zorlanacaktır ama salt MD5 hash ile hazırlanan şifreler konusunda oldukça kuvvetli olduğunu söyleyebilirim.

Not: Yazılımın geliştiricisi artık Google Chrome internet tarayıcısına yardım vermediklerini belirtmektedir. bu nedenle SecurityXploded yazılımlarını indirirken Firefox veya Internet Explorer internet tarayıcılarını kullanmanız tavsiye edilmektedir.

sizlere indirecek.com farkıyla sunulmuştur

İNDİR.

25 kez indirildi