Media Player Classic Home Cinema indir

Media Player Classic Home Cinema indir

Lisans
Dil
Dosya Boyutu
Üretici
İşletim Sistemi
Eklenme Tarihi4 ay önce
Hemen indir ()
40 kez indirildi

Puanlama

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

Codec yüklemenize gerek kalmadan her formatı sorunsuzca çalıştıran MPC-HC, eksik yer kaplaması ve hızıyla eski medya oynatıcınızın yerini almaya namzet.

Windows Media Player’da olmayan o kadar fazla codec’i içinde barındıran Media Player Classic Home Cinema (MPC-HC) güncel o kadar çok format düşünülerek geliştirilmiş ücretsiz bir medya oynatıcı. Windows Media Player Classic esas alınarak oluşturulan MPC-HC, benzer olan arayüz tasarımı dışarıya Media Player Classic’ten üstün özellikleriyle sıyrılıyor.

Dünya’nın en hızlı medya oynatıcısı” iddiasıyla tanıtılan Media Player Classic Home Cinema bilgisayarınızda oldukça eksik yer kaplayarak sistemi yormadan çalışıyor. Windows XP,Vista ve 7 işletim sistemlerinin keza 32 ayrıca 64 bitlik sürümlerini destekleyen yazılım bu yönden de benzerlerinden ayrılıyor. Türkçe dil desteği olan MPC-HC ücretsiz olarak yayınlandı. MPC-HC’nin en elverişli özelliklerinden biri bellek kullanımını sistemim kapasitesine kadar ayarlayabilmesi. İçerisine gömülmüş bir video dekoderi bulunan yazılım x.264, H.264 ve VC-1 formatlarını uyguladığı dönüşüm işlemi baştan sona CPU ayarlarıyla oynayarak sorunsuzca çalıştırabiliyor.

Özellikleri:

Altyazı desteği OSD (On Screen Display) desteği EVR (Enhanced Video Renderer) desteği DirectX Video Acceleration (DXVA) desteği Multi-Monitör desteği Uzakta Kumanda Desteği

Desteklenen Formatlar:
WAV, WMA, MP3, OGG, SND, AU, AIF, AIFC, AIFF, MIDI, MPEG, MPG, MP2, VOB, AC3, DTS, ASX, M3U, PLS, WAX, ASF, WM, WMA, WMV, AVI, CDA, JPEG, JPG, GIF, PNG, BMP, D2V, MP4, SWF, MOV, QT, FLV

sizlere indirecek.com farkıyla sunulmuştur

İNDİR.

40 kez indirildi