MediaMonkey indir

MediaMonkey indir

Lisans
Dil
Dosya Boyutu
Üretici
İşletim Sistemi
Eklenme Tarihi4 ay önce
Hemen indir ()
38 kez indirildi

Puanlama

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

MediaMonkey ile sahip olduğunuz müzik arşivinizin yönetimini yaparken ihtiyacınız olabilecek araçlar ve özellikler veya sizin aradığınız gelişmiş seçenekler elinizin aşağı.

MediaMonkey iPod kullanıcıları ve önemli müzik koleksiyoncuları için gelişmiş bir müzik yöneticisi ve oynatıcısı. CD’leri ve OGG, WMA, MPC, FLAC, APE, WAV, MP3 formatındaki ses dosyalarını katalog haline getirebilen bu yazılım ile internet üzerindeki ücretsiz veritabanlarından albüm resimlerini, şarkı bilgilerini kolaylıkla edinebiliyorsunuz. Sizlere çok başarılı bir ekitet editörü sunan ve gelişmiş bir etiketleme sistemi kullanmanıza olanak veren program bununla beraber otomatik dosya ve klasör her yerde adlandırma özelliği ile müzik kütüphanenizi daha uyumlu tutmanıza tezgâhtar oluyor.

İçerdiği CD kopyalama aracı (ripper), CD/DVD yazıcısı (burner), ses dosyası format dönüştürücüsü ile müziğinizi saklama ve yedekleme konusunda da ihtiyacınız olan her şeyi bulabildiğiniz MediaMonkey, elle yapılan ya da otomatik olarak oynatım listesi hazırlayan playlist editörleri ile en sevdiğiniz şarkılara ulaşmanızı kolaylaştırıyor.

Müzik miksleri de yaratabildiğiniz programın oynatıcısının içerdiği özgün ses denetleme özelliği ile ses seviyesi her zaman aynı düzeyde tutuluyor. Hatta şarkılarda düzey bambaşka bile olsa program sizin için seviyeyi kendi ayarlıyor. Winamp programının özelliklerini, eklentilerini ve görsel seçeneklerini de destekleyen bu oynatıcının yerine isterseniz MediaMonkey Winamp’ı varsayılan oynatıcı olarak ayarlamanıza müsade veriyor.

Taşınabilir ses aygıtları ile de harmoni belirten yazılım bilgisayarınızdaki medya arşivini iPhone, iPod, Walkman Telefonlar ya da öteki taşınabilir cihazlarla senkronize etmenize olasılık tanıyor. Gayet süratli işlemler yapabilen bu program ile full text serach özelliğine de sahip olacaksınız. 50000’den fazla şarkıyı hiçbir duraksama yaşamadan tek bir arayüz üzerinden yönetmenize olasılık tanıyan bu gelişmiş müzik yöneticisi ile bundan böyle müziğiniz ve arşivinizi her zaman yanınızda götürebileceksiniz.

MediaMonkey 4 sürümünde eklenen özellikler:

iPhone, iPad, iPod, Blackberry, Android gibi mobil cihazlarla otomatik senkronizasyon. xBox, PS3 ya da DLNA düzenli televizyonunuzda video oynatabilir veya müzik çalabilirsiniz.  UPnP sunucusundan paylaşılan araçlara ulaşarak içeriğinizi çalıştırabilir. İndirme yöneticisiyle web sitelerinden içerik indirilebilir. Video oynatma özelliği eklendi. AVI, MP4, WMV gibi bütün popüler video formatlarını benzer ses dosyaları gibi çalıştırabilir, senkronize edebilir ya da düzenleyebilirsiniz.

Bu program en iyi bedava Windows programları listesinde yer almaktadır.

sizlere indirecek.com farkıyla sunulmuştur

İNDİR.

38 kez indirildi