Meebo indir

Meebo indir

Lisans
Dil
Dosya Boyutu
Üretici
İşletim Sistemi
Eklenme Tarihi4 hafta önce
Hemen indir ()
12 kez indirildi

Puanlama

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

Arkadaşlarınız hangi mesajlaşma programını kullanırsa kullansın, siz Meebo bir uçtan bir uca hepsiyle tek bir sayfa üzerinden mesajlaşabileceksiniz. Meebo’nun Firefox eklentisiyle tüm mesajlaşma programlarını minik bir pencerede toplayabilirsiniz

Meebo hiç bir program kurmanıza gerek kalmadan internet üzerinden tüm mesajlaşma programlarına erişmenizi karşılayan etkin bir web sayfası sağlıyor. Meebo web sayfası üzerinden MSN, Yahoo!, GTalk, ICQ, Aim, Myspace, Jabber gibi aklınıza gelebilecek az daha tüm mesajlaşma servislerine erişebiliyorsunuz.

Bu kullanışlı sayfayı tasarlayan Meebo, Firefox kullanıcıları için geliştirdiği eklentisiyle tüm arkadaş çevrenizi tek bir pencerede topluyor. Anlık mesajlaşma programlarını kullanan arkadaşlarınıza basit ulaşabilmeniz için tarayıcınıza tek bir ast yemek listesi ekleyen eklentiyle bir sürü mesajlaşma programı arasında kaybolmaktan kurtulabilirsiniz. Eklenti kullanıcılara sürükle-bırak yöntemiyle link ve resimleri süratli ve kolay paylaşma imkanı da veriyor. Tarayıcınız üzerinden otomatik dikkat sistemiyle her gelen mesajda sizi uyaran Meebo anlık mesajlaşma servislerini fazla fazla kullananlar için etkin bir seçenek olarak sunuyor.

sizlere indirecek.com farkıyla sunulmuştur

İNDİR.

12 kez indirildi